Friday, March 13, 2015

Пристрій чорнової підлоги

Пол подібний валізі з подвійним дном: під красивим зовнішнім шаром знаходиться підставу, або, як його ще називають, чорнову підлогу. Від стану цієї бази в чому залежить успіх чистового покриття. Легка кривизна, горбок або інший дефект чорнової підлоги неминуче виявить себе на лицьовій стороні. Проте недостатньо всього лише вирівняти підставу. Потрібно ще змусити чорнову підлогу «стояти на місці», тобто не відшаровуватися, що не розтріскуватися і не розламуватися на шматки.

Треба визнати, що створення рівного, міцного і стабільного чорнової підлоги - справа непроста. До недавнього часу вирівнювання підстави вважалося чи не найбільш трудомістким і тривалим етапом ремонту квартири . На щастя, сучасні технології змінили ситуацію. Завдяки спеціалізованим будівельним сумішам пристрій чорнових підлог значно спростилося. Якість же вирівнювання вийшло на недосяжний раніше рівень. Звичайно, цементно-піщані стяжки поки ще рано списувати з рахунків. Їхній головний козир - дешевизна вихідних матеріалів (зазвичай для традиційного вирівнювання використовують пескобетон). Але якщо прикинути гарненько, то виявляється, що вигода невелика, а з урахуванням всіх мінусів традиційного цементно-піщаного чорнової підлоги - так і зовсім мізерна. На відміну від звичайних стяжок, що вирівнюють шари з будівельних сумішей не потребують сталевому армуванні, не дають усадки (тобто незменшуваного при висиханні), не розтріскуються, не відшаровуються і додатково швидко схоплюються і твердіють. Що стосується рівності, то діюча норма (відхилення від горизонталі - не більше 2 мм на 2 пог. М) дотримується беззастережно (за умови виконання інструкції).

черновой полчерновой пол

У першому наближенні

Якщо базове підставу (зазвичай поверхню залізобетонного перекриття) з геометрією не в ладу і перепади по висоті в різних точках перевищують 2-3 см, то застосовують грубі ровнителями. Їх укладають за тією ж технологією, що і традиційні цементмо-піщані стяжки. На підготовлену (чисту, суху, посилену) основу з кроком 2 м кріплять маяки - особливі сталеві рейки. Суху суміш зачиняють (розводять) водою в пропорції, зазначеної в інструкції виробника (надрукована на упаковці). Отриманий розчин наносять порціями і вирівнюють за допомогою шпателя, кельми і правила. Ровнителями також застосовують для створення похилих поверхонь, наприклад, при влаштуванні пандуса або ухилу до зливного трапа. Толстой стяжкою можна обмежитися, якщо в приміщенні передбачається укладання керамо-граніту, керамічної або кам'яної плитки. Під делікатні покриття підоснову рекомендується готувати в два етапи: спочатку товстий шар, а потім фінішне вирівнювання.

Нерідко в стяжку потрібно замурувати труби інженерних комунікацій, що істотно збільшує товщину чорнової підлоги. У такій ситуації рекомендується використовувати суміші для полегшених стяжок. До їх складу входить подрібнений керамзит або пінополістирольні гранули. Товщина вирівнюючого шару може досягати 30 см. Полегшені стяжки в три рази легше цементно-піщаних чорнових підлог.

Делікатного поводження

Дли фінішного вирівнювання, що називається, в нуль, застосовують самовирівнюючі суміші (мінеральні наливні підлоги). У стандартному виконанні подібні матеріали утворюють шар товщиною не більше 30 мм. Разом з тим випускаються мінеральні наливні підлоги для товстого нанесення (до 80 мм).

Приготований за всіма правилами розчин самовирівнюється суміші за своєю консистенцією наближається до рідини. Його у прямому розумінні наливають на базове підставу з урахуванням товщини фінішного шару. Розчин розтікається, утворюючи ідеально рівне покриття. Щоб направити процес у потрібне русло, розлитий "млинець" розподіляють раклей з регулятором висоти і голчастим валиком.

Наливні підлоги вимагають моторності. З розливом і вирівнюванням потрібно впоратися за 20, максимум 40 хв. А через два-чотири години по тонкій стяжці вже можна ходити. Зазвичай з самовирівнюється сумішшю працює бригада, принаймні, з двох осіб (а краще з трьох). Один замішує, інший заливає і вирівнює стяжку, третій теж робота знайдеться - підносити готовий розчин.

Принагідно зауважимо, що великі площі (наприклад, поверх відкритої планування в заміському будинку) розбивають на окремі ділянки (розмежовують відбійниками - розділовими стрічками) і заливають поетапно. Як тільки стяжка схопилася на одній ділянці, відбійник знімають і заливають інший.

Щасливого плавання!

Без спеціалізованої будівельної суміші не обійтися, якщо в будинку або квартирі планується ремонт і пристрій так званих плаваючих підлог.

No comments:

Post a Comment

Женские бюстгальтеры размер стиль чашки Женские ботинки женская обувь высота каблука Женская обувь на каблуках Женские блейзеры и костюмы мода стиль ландшафтний дизайн дерева рослини сад харчування, дієти салат сік сніданок маркетинг ідея товар споживач сільське господарство вирощування тварини корми Краса і здоров'я волосся обличчя шкіра маркетинг клієнт компанії послуги реклама дієти рецепт салат харчування Краса і здоров'я волосся обличчя харчування створення сайту просування управління хостинг створення сайтів інтернет компанії створення сайтів інтернет сайт пам'ятки замок музей палац дачне господарство гриби насіння плоди Будівництво будинків котеджів проекти Охорона безпека ворота двері велотехника велосипед колеса покришки рами Ремонт та облаштування дизайн приміщення Інтернет-маркетинг бізнес сайт любовь к Парижу, отдых в Париже садова техніка газонокосарки мотоблок обладнання персонал резюме робота резюме робота роботодавець Любовь и семья працевлаштування досвід співбесіди Блог о женщинах и мужчинах Меблі та інтер'єр бізнес гроші фінанси автомобіль авто запчастини машини farming-sim.ru familymedcenter.kz family-doctor.by fayar.com.ua www.fcavto.ru fencing.zp.ua fbt.kz femalestyle.ru fb2bookfree.ru fiatforum.lv