Tuesday, March 31, 2015

Погодження проектної документації

Не дивлячись на зниження будівництва і проектування будинків, соглосованіе проектної документації залишається важливим етапом будь-якого будівництва. При цьому кількість законослухняних забудовників, тобто тих, хто будує за узгодженим проектом із залученням професійних будівельних організацій, - стає все більше. А найбільш поширених питань від наших замовників є питання: як узгодити проект ву документацію, побудувати будинок або котедж відповідно до українського законодавства. Треба сказати, що на сьогоднішній день відбулися зміни при погодженні проектної документації з місцевими органами виконавчої влади, а назва основного документа c "АПЗ" (Архітектурно-планувальне завдання), на так зване "мiстобудiвне обмеження".

На сьогоднішній день компанія КСК ТЕХНІКО виконує наступні послуги:

- Узгодження проектної документації в м.Києві;

- Узгодження проектної документації в Київській області;

- Узгодження проектної документації по Україні.

Якщо раніше при будівництві будинку в межах Києва дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації та інших документів видавали місцевий орган виконавчої влади та Головна архітектура, тепер ці питання відійшли у відання міськадміністрації, яка, власне, і є тепер головним контролюючим органом процесу узгодження проектної документації.

Ціна на отримання ряду дозволів, як попередньо заявили в КМДА, повинна зменшитися і процес часу узгодження трохи скоротитися, але ці дані можна буде перевірити тільки на практиці, оскільки чітко налагодженого механізму в КМДА ми ще не увидили. Що стосується процедури погодження проектної документації та будівництва будинку за містом, то він не змінився і перебуває раніше у веденні місцевого органу виконавчої влади.

ПОГОДЖЕННЯ ПРОЕКТУ

Узгодження проекту є невід'ємною частиною при будівництві будинку або котеджу. Багато хто починає будівельні роботи, не маючи на руках жодних дозвільних документів та узгодженої проектної документації, причому навіть не з'ясувавши при цьому де і яким чином розташувати будинок або котедж на ділянці. Це загрожує певними складнощами при введенні об'єкта будівництва в експлуатацію. Займаючись юридичним супроводом проектів та об'єктів будівництва, ми відзначаємо найбільш часті помилки - це не дотримання пожежних розривів між будинками (за нормативами 6 м), вихід за червоні лінії забудови, можливість пошкодження зовнішніх мереж і комунікацій.

Для того щоб це не сталося, необхідно дотримуватися будівельних норм і правил забудови (Правила забудови м.Києва).

Наша компанія виконує узгодження проектної документації в наступних інстанціях:

- Узгодження проекту з Головною архітектурою м.Києва

- Узгодження проекту з СЕС

- Узгодження проекту з МНС

- Узгодження проекту з Охороною праці (при необхідності)

Як нам показує практика, найбільш швидкий і дешевий спосіб узгодження проекту - це робити все за правилами. Для міста та області правила узгодження проекту трохи розрізняються. Розглянемо варіант узгодження в місті (більш складний і тривалий). У вас є два шляхи будівництва котеджу - по готовому (типовим проектом) і індивідуальним проектом (різницю між даними проектами Ви можете дізнатися в нашому розділі «корисні статті». Перед купівлею або розробкою проектної документації рекомендуємо написати заяву в адміністрацію для отримання «Дозвіла на проекто -вішукувальні роботи ». Даний документ дозволить Вам чітко розуміти, що на даній ділянці можна будувати (рекомендуємо вимагати даний документ ще при купівлі ділянки, але звертайте увагу на його термін придатності). Після отримання« листа - дозвіла »Ви можете отримати у всіх інстанціях технічні умови (ТУ):

- Отримання технічних умов (ТУ) в Київенерго;

- Отримання технічних умов (ТУ) в Київгазі;

- Отримання технічних умов (ТУ) в Київводоканалі.

Паралельно можна замовляти інженерно - геологічні вишукування (знадобиться при прорахунку фундаментів), червоні лінії, карту 1: 500, карту 1: 2000 - дані документи знадобляться при узгодженні проекту в Глав. Архітектурі. Маючи всі документи на руках, Ви можете замовляти проектну документацію або адаптувати придбаний типовий проект під дані умови. Після цього йде узгодження проекту з усіма необхідними інстанціями, які дають або позитивні висновки, які зауваження. У другому випадку проектна організація може спробувати довести, що все виконано згідно ДБНів або внести зміни в проект

Далі весь пакет документів подається в міськадміністрації (раніше подавали в Глав. Архітектуру, про ці зміни Ви зможете дізнатися в нашій рубриці «Корисні поради» , яка при позитивному результаті видає «Дозвіл на будівельні роботи». Після цього Ви можете починати будівельні роботи на ділянці . У середньому узгодження проекту тривати від 5 місяців і більше, за умови, що даним питанням буде займатися спеціалізована організація, в іншому випадку, як показує практика, узгодження проекту тривати більше 1 року.

Адаптація типового проекту

Компанія КСК ТЕХНІКО виконує комплекс послуг з проектування та адаптації проектної документації для будинків, котеджів і заміських резиденцій.

Дуже важливо відзначити, що при покупці типового (готового) проекту важливим етапом є адаптація типового проекту   під геодезичні та геологічні умови Вашої ділянки. Тобто, необхідно виконати конструкторський прорахунок фундаменту, щоб надалі будинок не дав усадки або тріщин. За способом обпирання на землю фундаменти бувають декількох видів: стрічковий, пальовий, з подушкою.

Від цих параметрів і застосовуваних матеріалів залежить ціна фундаменту. Який тип фундаменту і за якою технологією слід застосовувати при будівництві котеджу визначає конструктор.

Наші конструктора допоможуть виконати Адапт ацию типів го проект а враховуючи не тільки фактори надійності і довговічності, але і цінову політику використовуваних матеріалів, намагаючись при цьому зменшити вартість будівельних робіт. Не виконуючи конструкторський прорахунок, Ви ризикуєте або надійністю Вашого будинку, або перевитрати будівельного матеріалу, який, як правило, закладається для підстраховки. Набагато простіше і, в кінцевому результаті, дешевше зробити адаптацію проекту. Фахівці нашої компанії зможуть порахувати оптимальний варіант Вашого фундаменту - ціна - якість. А при виконанні нами будівельних робіт, ми готові виконати даний прорахунок в подарунок.

Будь придбаний типовий проект необхідно погодити до початку будівельних робіт з наступними інстанціями:

- Адаптація типового проекту   для Управління Головної архітектури м.Києва

- Адаптація типового проекту для СЕС

- Адаптація типового проекту для МНС

- Адаптація типового проекту для Управління Охорони праці (при необхідності).

Адаптація типового проекту на території України має одінакавие критерії, норми і комплектацію креслень для всіх типових проет.

Порядок погодження проектної документації та отримання дозволу на будівельні роботи в Києві та обласних містах має невеликі відмінності. На сьогоднішній день термін узгодження проектної документації становить від 3 місяців і більше, залежно від місця розташування об'єкта будівництва, його технічних даних (площа), призначення об'єкта будівництва (житловий будинок, під офіс, садовий будинок, виробництво з офісом), характеру будівництва (реконструкція, прибудова, нове будівництво). Звернувшись до фахівців нашої компанії, Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з даного питання.

Важливо знати, що деякі типові проекти необхідно так само адаптувати під ДБНи України.

Стиль Кантрі в дизайні інтер'єру

Назвати цей стиль модним - якось язик не повертається. Швидше він - вічний. Тим часом, минуло чимало років, перш ніж городяни, звиклі до металу і каменю, визнали скромна чарівність сільських інтер'єрів. Виявилося, старі бабусині речі, куплені в антикварних салонах або привезені з віддалених хуторів, куди вони були відправлені в "почесне заслання" років так тридцять-сорок тому, легко приживаються як в стандартних міських квартирах, так і в упорядкованих багатоповерхових котеджах.
Втім, це - не єдині місця "видобутку" "старорежимної" меблів та аксесуарів. Сьогодні ціла індустрія працює не тільки на сам стиль "кантрі" (а мова саме про нього), але і на окремі його різновиди. Якщо виникло бажання додати своєму житлу справжній сільський вигляд, головне - не помилитися в деталях і нюансах. А для цього зовсім не зайвим буде в них розібратися.
Техаське ранчо або російська хата?
Country - слово англійське, і перекладається як "село", "сільський". Спочатку, його застосовували до музичного стилю північноамериканської глибинки і ж до північноамериканського чи англійської заміського будинку. Однак поступово значення його розширилося. Сьогодні стиль "кантрі" - це втілення предметного світу і смаків заміського життя в цілому. А тому "кантрі" може бути і французьким, і скандинавським, і навіть російською.
Почнемо з витоків цього стилю - з його «американських» різновидів. Для північноамериканського "кантрі" характерна скромна, без вишукувань, меблі, як правило, збита грубо і примітивно. В інтер'єрі присутні розписані в народному дусі скрині, неодмінно - великі шафи, нерідко - крісла-гойдалки, а стіни завішані полицями з кухонним приладдям півстолітньої давності. На меблях і стінах обов'язкові трафаретні малюнки. На ліжках - стьобані покривала. Тканини - у велику клітку або дрібну квіточку. Вони повинні бути переважно брудно-блакитного кольору, ніби вигорілими на сонці. Це - класика "кантрі". Найдоступніший і демократичний його вигляд.
"Сільський" стиль південного заходу Америки (american south-west) такою простотою вже не відрізняється. Тут "верховодять" в основному індіанські мотиви і малюнки - на килимах, тканинах, шпалерах, на оббивці меблів і диванних подушках. Кольори подстать колориту південно-західних пустель, гір і прерій. В основному, це - пісок, охра, небесно-блакитний, заперіть-синій і зелень трави. В інтер'єрі присутні предмети промислів "останніх з магікан", срібні дрібнички іспанських конкістадорів, старовинне скло зеленуватого відтінку, стільці з шкіряними сидіннями, черепиця кольору теракоти, круглі каміни.

Стиль Кантрі в дизайні інтер'єру
Комфорт у всьому - від планування будинку до розміщення меблів та аксесуарів - родова риса англійського "кантрі" (english country). Це - стиль "недосказанной" елегантності з відтінком легкої поношенности речей. Тут уже немає місця тьмяності. Оббивка, килими, покривала і завіски вікон мають насичені, соковиті кольори. Поліровані меблі зі старої сосни, наприклад, нерідко кольору золотистої дині. У будинку англійської глибинки завжди було багато вовни. Вона займає важливе місце і в сучасних інтер'єрах, оформлених у стилі "english country". Часто - у вигляді старовинних шалей, накинутих на дивани і стільці. Багато уваги приділяється і текстилю, особливо ручної роботи.
У французькому кантрі (french country) меблі обов'язково ручної роботи. Вона проста: столи і шафи виглядають нарочито грубувато. Стільці мають гнуті ніжки і очеретяне сидіння з прив'язаними до нього м'якими подушками. Меблі розписується або забарвлюється в яскраві кольори: інтенсивно-жовтий, кобальтово-синій або насичено червоний. Колір взагалі відіграє велику роль у французькому "кантрі". Він покликаний надати звичайним предметам особливу виразність. Іноді можна зустріти і вельми незвичайні відтінки - меду, троянди або абрикоса. Стіни зазвичай оббиваються тканиною, особливо в спальнях, а підлога, як і тисячу років тому, викладають керамічною плиткою кольору теракоти.
"Кантрі" скандинавською (scandinavian country) - це завжди простір і впорядкованість інтер'єрів. Меблі часто взагалі непокрашена. А якщо і пофарбована, то неодмінно в чисті, яскраві і пастельні кольори. Стіни оздоблені вагонкою. Ліжка - з альковами, які служать хорошим захистом від холоду. Скрізь - на стінах, підлогах і меблів - трафаретні малюнки.
Дизайнерський погляд на російську специфіку "кантрі" вельми неоднозначний. Деякі фахівці з інтер'єру вважають, що чисто росіяни, фольклорні мотиви - наприклад, хохли Стиль Кантрі в дизайні інтер'єру ома, димковская іграшка і гжельский фарфор - в сільському стилі навряд чи доречні. Ці предмети відносяться до іншого, т.зв. народному або фолк-стилю. Інші, в общем-то, з ними погоджуються, але виявляються зовсім не проти інших селянських атрибутів - прядок, веретен, донців і рогачів. Так що про чистоту стилю російського "кантрі" навряд чи можливо говорити. Інша справа: в усі перераховані вище різновиду "кантрі" можна вписати деякі виключно російські елементи (наприклад, ікони) - і це вже буде сільський інтер'єр з нашою національною "особінкой".
Три в одному
Комфортабельність і функціональність - ось що є основою стилю "кантрі". Ці ж принципи стосуються і планування житлового приміщення.
Як правило, в традиційному сільському будинку відразу три кімнати - кухня, їдальня і вітальня з каміном - як би об'єднані в одну. Ця - головна кімната в будинку, навколо неї розміщуються інші, вже другорядні приміщення: спальні, гардеробна, "підсобки", санвузли. Так як в селянських будинках ніколи не було кабінету, планування в стилі "кантрі" його і не передбачає. Втім, роль кабінету може виконувати одна зі спалень.
Всі приміщення заміського будинку, виконаного в стилі "кантрі", розташовуються компактно, його планування максимально проста і зручна. Це продиктовано міркуваннями функціональності. Що ж стосується міської квартири, то тут найкраще обійтися взагалі без перепланувань - досить обмежитися декоруванням приміщення.
"По-простому, по-селянськи ..."
Стиль Кантрі в дизайні інтер'єру Стиль "кантрі" виключає будь-яку штучність. При будівництві і обробці "сільського" оселі найчастіше використовуються грубо оброблений камінь, цегла, дерево та інші натуральні матеріали. Ця обставина не виключає застосування різного роду імітацій природних матеріалів. Головне, щоб вони були екологічно чистими.
Стиль "кантрі" не терпить глянсовою парадності. Все - від підлоги до стелі, зсередини і зовні - має відповідати вимогам сільської естетики. Підлоги в інтер'єрах "кантрі" абсолютно не припускають паркету - як правило, вони або викладаються плиткою або декоративним каменем, або вистилаються дошками. Стелі - з традиційними для сільського будинку дерев'яними балками. Причому, штукатурити їх не слід - головне, природність.
Оформлення стін може бути найрізноманітнішим. Зазвичай використовуються паперові шпалери з нехитрим квітковим малюнком. Але не можна забувати і про інших матеріалах, ідеальних для декору "кантрі": про текстиль яскравих забарвлень (причому, чим яскравіше, тим краще), керамічній плитці і декоративної штукатурки. Можна використовувати і облицювальний камінь. Правда, декоруючи їм приміщення, важливо не переборщити: важливо пам'ятати, що "кантрі" - це "теплий" стиль, що вимагає мінімуму таких "холодних" матеріалів, як камінь і метал (особливо хромованого і блискучого). Однак зовсім не зайвим в "сільському" інтер'єрі здадуться бронза і латунь, зістарені або (ще краще) зворушені місцями благородною патиною. Предмети ручного кування також привіт Стиль Кантрі в дизайні інтер'єру ствуют.
В оформленні стін, підлог і вікон допустимо поєднання різних тканин. Вони можуть відрізнятися по фактурі (наприклад, ситець і льон або ситець і шерсть), але мати схожий малюнок. Втім, зворотний варіант (відрізняються по малюнку, але сходяться по фактурі) теж допустимо. Важливо, щоб різниця щільності поєднуваних тканин була не дуже велика. На вікнах добре виглядатимуть прості фіранки з мінімумом складок.
Підлоги найкраще оформити постілками і строкатими килимками, зшитими в техніці "печворк" - з різних клаптиків, випадкових залишків тканини або спеціально підібраних шматочків. У цій техніці виготовляються і покривала, декоративні подушки і різні прикраси для стін, які також непогано впишуться в інтер'єри "кантрі". Як правило, кожна з таких речей - ручної роботи. Саме в унікальності та неповторності кожного елемента - принадність і чарівність "сільського" стилю.
Клітини, смужки, дрібні квіточки
Стиль Кантрі в дизайні інтер'єру Тепер саме час поговорити про колір. Як вже зазначалося вище, для стилю "кантрі" дуже важлива колірна гама. Від того, що в "сільських" інтер'єрах нерідко одночасно використовуються предмети самих різних (як дуже яскравих і навіть строкатих, так і бляклих, пастельних) кольорів, однією з найважливіших завдань залишається дотримання балансу між ними. Наприклад, якщо оббивка меблів світло-блакитна і світло-бежева, то і шпалери, килими і фіранки так само повинні бути пастельних тонів.
У розписі предметів допустимо як абстрактний орнамент, так і конкретний малюнок - наприклад, так званий малюнок mille fleurs ("тисяча квітів" - нехитра розсип дрібних квіточок). Широко вживаються клітини і яскраві смужки всіх видів.
Мода на комоди
Стиль Кантрі в дизайні інтер'єру Набір меблів для інтер'єрів "кантрі" простий і нехитрий. Для спальні - це ліжко, комод і платтяна шафа. Для їдальні - обідній стіл, буфет і табурети. Особливо підходить недорога соснова меблі. Сьогодні найбільш популярна меблі з "дикого", грубо обробленого дерева: гілок, колод, трісок, дощечок і вербових плетінок. Правда, такі меблі широко використовують поки тільки в заміських будинках.
Що стосується міських інтер'єрів, створити "сільський" дух в окремо взятій квартирі також не складає особливих труднощів. Для кухні підійде "традиційна" меблі з натурального дерева, якою переповнені практично всі меблеві салони, - з каштана, горіха, сосни і дуба. Навіть якщо квартира рясніє не зовсім "натуральними" матеріалами (на підлозі - лінолеум, на стінах - вінілові шпалери), все одно можливо створити стильний інтер'єр в сільському дусі. Таку "сучасну" обстановку легко "зістарити" "дідовим" стільцем, "улюбленим бабусиним" комодом, скринькою або старої поличкою для спецій і трав. Сюди можна додати і предмети старої начиння: чайники, камінні щипці, посуд, а також старовинні жерстяні банки зі спеціями, сухі букети, декоративні зв'язки часнику, перцю та інші. На кухні все це мирно уживеться з суперсучасною кухонною технікою.
До речі, ці речі можуть бути і молодше вас - зараз популярна технологія тотального штучного старіння, яка якнайкраще підходить для стилю "кантрі". Ті ж самі чайники виробляються за формами минулого століття і з штучними сколами емалі для більшої правдоподібності. Тільки що пофарбовані стіни і нові підлоги спеціально затираються, їм надається вигляд поношених і постарілих. Досить складна технологія штучного старіння меблів дозволяє добитися абсолютно правдоподібних тріщин, потертостей і червоточини.
Здавалося б, що може бути привабливого в речах не з нашого часу, місце яким у музеї, а не в сучасній квартирі? А немає! Стара річ прекрасно вписується в сучасний побут, щоб, при випадковому погляді на неї, серце, втомлене від шаленого ритму сучасного життя, наповнилося трепетом і умиротворенням.

Мінімалізм в інтер'єрі

Сьогодні вже нічим не здивуєш. Вишукана розкіш класики і химерність сучасних стилів інтер'єру - все "дежа-вю", все не ново. А все-таки хочеться оригінальності ...
Мінімалізм - от, чим ще можна здивувати в нашій країні. Візантійське прагнення до прикрашення з покоління в покоління передається нам в генах. Тому принцип "нічого зайвого" був і залишається не найпопулярнішим у наших співвітчизників. А, значить, є шанс створити в своєму будинку або квартирі оригінальний інтер'єр, який не був повторений тисячу разів ...

Аскетизм як філософія


На відміну від України, "мінімалістичний" стиль залишається надзвичайно популярним на Заході. Його золота пора припала на "революційні" 60-і роки, коли принцип "нічого зайвого" був протиставленням буржуазній помпезності. Якомога менше декорацій, монотонність і блякла квітів, відсутність утомливих візуальних ефектів - ось що припало до смаку тодішнім "передовим" умам.
Втім, якщо копнути глибше в історію, то виявиться, що "мінімалістичні" інтер'єри - далеко не дітище ХХ століття. Ще обстановка в оселі древніх кельтів була гранично суворою, а філософія Сходу, проповідувана лаконічність і стриманість, зумовлювала скромність японських інтер'єрів. Та й серед стародавніх греків були ті ще аскети - згадайте хоча б Діогена, який жив у бочці ...
Як стиль мінімалізм склався в 20-ті роки минулого століття. Його альма-матер став архітектурний інститут Баухауз у Німеччині, де зібралися самі на той час зухвалі і просунуті дизайнери. Вони протиставили пануючому тоді вітіюватому модерну, захопленому формами і заколишньому про суть, гасло: "форма повинна підкорятися суті". Так був кинутий виклик колишньої естетиці.
І все ж, як це не дивно, колишній СРСР виявився однією з перших країн, де мінімалізм прийшовся до двору. Втім, не стільки народу, скільки нової влади. Після Жовтневого перевороту прагнення якомога швидше відректися від надмірностей минулого, буржуазного життя виявлялося і в інтер'єрі. Єдиною прикрасою житлового простору "будівників комунізму" була найпростіша меблі строгих геометричних форм, позбавлена якого б то не було декору. Мінімалізм в ХХI столітті - це все той же протест. Але вже не проти якогось суспільного ладу, а проти великої кількості інформації, шуму і хаосу сучасних мегаполісів. Надмірності (у тому числі інтер'єрні) стали дряпати очей. Люди потягнулися до чистоти, спокою і порожнечі, віддаючи перевагу "заспокійливим" інтер'єрам, вишукана простота яких створює атмосферу внутрішньої гармонії та свободи.
Простір

Простір, світло і найнеобхідніші функціональні предмети - це ті самі "три кити", на яких створюється сучасний інтер'єр у стилі мінімалізму. І головним з цих "китів" є, мабуть, простір. Що-що, а мінімалістський інтер'єр всупереч назві вимагає широти - і не тільки фантазії. Це цілком зрозуміло. Чим більше простору, тим простіше позначити деякі акцентні плями. А вони дуже важливі в тому випадку, коли навмисно себе обмежуєш у виразних засобах.
Якщо квартира невелика, з декількох маленьких кімнат, то, створюючи мінімалістський інтер'єр, бажано деякі кімнати об'єднати один з одним. Позбавляючи житлоплощу численних перегородок, що розчленовують простір, можна створити враження широти і простору. Важливо також, щоб у приміщенні не було "сліпих" зон: воно повинне цілком проглядатися з будь-якої точки.
Про мінімалізм говорять, що це - стиль порожнечі. І помиляються. У мінімалістською обстановці є всі необхідні речі, а не тільки "стіл, стілець, табуретка". Просто предмети в такому приміщенні не групуються і не "звалюються в одну купу", а розставляються окремо один від одного. Таке заповнення простору дає відчуття свободи і не сковує. Речі »не плутаються під ногами". Погляд відпочиває.
Світло і кольору

Мінімалістський інтер'єр вимагає великої кількості світла. Саме світло сприяє створенню відчуття об'ємності, великого простору, де людина почуває себе скоріше "в польоті", ніж в "комфорті". Бажано, щоб вікна в приміщенні були широкими і відкритими: без штор і портьєр. Так буде створюватися враження, ніби внутрішні інтер'єри з'єднані із зовнішнім світом. Якщо ж ви не в захваті від сусідства з навколишнім середовищем, то можна повісити на вікна горизонтальні або роликові жалюзі або легкі, прозорі фіранки.
Від міжкімнатних дверей краще зовсім відмовитися. Втім, не завжди це можливо: для більшості людей важливо позначити інтимну зону в квартирі. У такому випадку в інтер'єр непогано впишуться скляні двері.
А тепер - про колірній гамі. Мінімалістський інтер'єр не терпить яскравих, дратівливих фарб. Для нього куди краще світлі півтони, чисті, спокійні кольори: чорний, білий, кремовий, колір вівсянки і сірий.
Оздоблення та матеріали

Мінімалізм проти надмірностей і в питанні обробки. Якщо стіна, то ідеально отштукатуренная і однотонна. Якщо стеля, то з гіпсокартону - для ідеально рівній поверхні. Якщо підлога - зачит, дошки повинні бути максимальної довжини і ширини, щоб на ньому було якомога менше "швів".
Втім, застосування перерахованих вище матеріалів - це далеко не аксіома в створенні мінімалістського інтер'єру. Стіни можуть бути і цегляними. Стелі - дерев'яними або просто пофарбованими, а підлога - скляним. Тут важливо дотримати лише однорідність і цілісність покриття.
Обробці приміщень варто приділити особливу увагу. Оскільки мінімалізм не терпить надмірного прикрашення, декором інтер'єру стають самі стіни, стеля та підлога. І від того, наскільки якісною і "безпомилкової" виявиться їх оздоблення, залежить загальний вигляд приміщення.
Мінімалізм, як жоден інший стиль інтер'єру (за винятком, напевно, хай-тека), сприйнятливий до ультрасучасних матеріалами. У такій обстановці не мудро зустріти предмет з порцеляни, який на перевірку виявляється зробленим із пластику. Можна побачити потерту шагреневу шкіру - з'ясовується, що вона з ніжної лайки. Пол відливає металевим блиском, а навпомацки теплий - це новий вид лінолеуму. Дерев'яна скульптура насправді виявляється гумою.
Такі "перевертні" можуть застосовуватися і в обробці приміщень, і у виготовленні меблів, і у виробництві аксесуарів.
Одним словом, сучасні матеріали позбавляють мінімалізм "природної скромності" і гаданої похмурості, роблячи його дотепним, цікавим для всіх і частково філософським.
Меблі та аксесуари

На перший погляд, у меблях цього стилю немає нічого особливого. Її форми - чисті й логічні, лінії - спокійні. Прямокутник дерев'яного столу міцно тримається на коротеньких скляних ніжках. Строгий диван-книжка складається лише з двох подушечок, покладених на павутину металевого каркаса.

Скляна тумба має вигляд абсолютного куба й світиться зсередини. Всі ці приклади в иглядят настільки нехитро і просто, що, здається, ніби нічого не варто їх зробити своїми руками.
Між тим, більшість сучасних зразків мінімалістською меблів - далеко не серійні речі. Багато з них - предмети авторські, що мають ексклюзивний дизайн, зроблені за найвищими технологіями. Тому їх ціна буває найчастіше вище, ніж вартість речей, створених, наприклад, в стилі Людовика XIV. Одним словом, потрібно мати на увазі, що мінімалізм в інтер'єрі - це зовсім не мінімалізм по грошам.
З яких матеріалів виготовляється мінімалістські меблі? Звичайно - дерево, метал і пластик. Якщо мова йде про кухонних меблів, найбільш вдало впишуться в інтер'єр предмети з нержавіючої сталі або хромованого металу. Вони чудово поєднуватимуться з модною нині пластиковим посудом і вбудованою побутовою технікою, створюючи екологічний, блискучий вигляд. Якщо ми говоримо про спальню і інших житлових приміщеннях квартири, то тут має сенс "оселити" речі, що поєднують в собі елементи металу і дерева. Але й чисто дерев'яні предмети припадуть в пору. Наприклад, плетені меблі з ротанга і ліани. Одним словом, вибір великий. Тому важливо не переборщити: меблів в інтер'єрі не повинно бути багато.

Як, втім, і аксесуарів. Тому про них лише пару слів. Аксесуари повинні бути простих геометричних форм. Лубочні картинки на стінах, м'які подушечки на диванах, колекції рожевих слоників на комоді - цього всього не повинно бути в обстановці. Якщо картина, то одна, але велика, якщо скульптура, то теж одна, бажано поміщена в середину обов'язково порожньої кімнати ...
Втім, говорити про те, що мінімалізм схильний лише до строгості, "стерильності", відстороненості від життя, було б не зовсім вірно. У ньому може бути присутнім і неабияка частка гумору. Наприклад, в обстановці, побудованої за мінімалістичним канонам, можна запросто зустріти табурет, у якого замість сидіння ... аркуш паперу. Знайдеться мало сміливців скористатися таким предметом інтер'єру. А даремно - сучасний матеріал, схожий на папір, з легкістю витримає вагу солідного людини. І це ще не все. Сучасні дизайнери від мінімалізму прагнуть зробити меблі "живий": заливають під скло шар гелю, і варто торкнутися гладкої поверхні, як малюнок на кришці столу або плитках статі починає змінюватися. Таким чином, предмет оживає, вступає в контакт, стає комунікабельним. І це незважаючи на те, що форма його як і раніше спокійна і строга.

Щоб створити в своєму житлі острівець мінімалізму, потрібно володіти відповідним світоглядом. Не випадково сучасну різновид цього стилю порівнюють із японським трьохрядковий віршами - хокку. Не кожен напише. Не кожен зрозуміє. Простота - тільки на поверхні. А в глибині - недомовленість, інтрига і загадка. Мінімалізм в інтер'єрі - це філософське спрощення навколишньої дійсності. Він, як Фудзіяма - привід для медитацій і тихих роздумів про сенс життя.

Sunday, March 29, 2015

Будівництво фундаментів

Будівництво фундаментів є найважливішим етапом будівництва будь-якого будинку. Надійний фундамент - основна опорна частина всієї будівельної конструкції, будь то традиційний дерев'яний будинок, затишний котедж або літня дача для комфортабельного відпочинку.

Перед будівництвом фундаментів необхідно виконати інженерно-геологічні вишукування (перевірка залягання грунтових вод і аналіз типу грунтів), а так само конструкторські прорахунки.

Компанія КСК ТЕХНІКО виконує повний комплекс робіт з проектування та будівництва фундаментів.

У малоповерховому будівництві як правило застосовуються такі типи фундаментів:

- Будівництвом фундаментів стрічкового типу

- Будівництвом фундаментів стовпчастого типу

- Будівництвом фундаментів плитного типу

Детальніше про типи фундаментів:


Стрічкові фундаменти

Дані фундаменти, що мають однакову форму поперечного перетину по всьому периметру стін будівлі (у тому числі під всіма його внутрішніми несучими стінами). Будівництво фундамент ів зводять під важкими будівлями. У пучинистих і глибоко промерзають грунтах застосовуються рідко.

1. будівництво фундаментів

2.Будівництво фундаментів

Стовпчасті фундаменти

Дані фундаменти - найбільш поширений і дешевий вид фундаментів для будинків з легкими стінами. Будівництво фундаментів обходиться в 1,5-2 рази дешевше стрічкових. Основний елемент таких фундаментів - стовп (паля). Стовп може бути дерев'яним, кам'яним, цегляним, бетонним і залізобетонним. Це може бути і азбестова труба, використана в якості форми і заповнена бетонною сумішшю.

Плитні фундаменти

Дані фундаменти споруджують на важких пучинистих і просідаючих ґрунтах. Будівництво фундаментів практикується в основному в малоповерховому будівництві при невеликій і простій формі плану будівлі. Плитні фундаменти досить дорогі через великий обсяг бетону і витрати металу на арматуру.

Будівництво міні готелів

На сьогоднішній день ринок комерційної нерухомості з міні готелям та міні готелям відчуває катастрофічно брак площ. Тому будівництв про міні гостини та міні готелів є актуальною будівельної послугою. У 2007-2008 роках на ринку будівельних послуг паралельно з великими компаніями працювало багато будівельних фірм, які виконували ремонтно - будівельні роботи за цінами великих компаній, але не надаючи відповідного рівня та якості робіт для максимального задоволення потреб інвесторів. На сьогоднішній день не багато будівельних компаній і фірми можуть надати висококваліфіковані послуги , з повним комплексом будівельних послуг :

- Проектування міні готелів

- Будівництво міні готелів

- Будівництво міні готелів «під ключ»

- Реконструкція міні готелів

- Ремонт міні готелів

- Введення в експлуатацію міні готелів

См. Виконані роботи компанією КСК ТЕХНІКО.

Група компаній КСК ТЕХНІКО готова надати не тільки повний комплекс послуг з будівництва міні готелів, але і виконати підготовчі роботи з пошуку та аналізу земельних ділянок, а так само створення концепції з бізнес планом майбутнього будівництва.

Велика частина будівельних компаній настання сприятливого клімату в галузі будівництва, який залежить від:

- Довіра іноземних інвесторів;

- Інвестиції в нерухомість;

- Відновлення кредитування.

На сьогоднішній день важко спрогнозувати час відновлення зростання будівництва міні готелів і міні готелів. Сьогодні всі великі комерційні проекти «заморожені». Йде добудова тих, які були побудовані на 80 відсотків готовності.

Будівництво готелю

Будь-яке професійне будівництво готелю починається з розробки проектної документації. Будівництво готелю «Карман» наприкінці 2008 року, компанією КСК ТЕХНІКО, так само проходило повний комплекс проектно-вишукувальних робіт. Ділянка під забудову мав неправильну трикутну форму і нашим проектантам, для того щоб максимально використовувати площу ділянки, довелося архітектуру майбутнього готелю вписати в дані умови.

Так фасади і плани до будівництва готелю отримали неправильну неординарну трехугольная форму.

Візуалізований проект готелю

Загальна площа готелю складає 640 м.кв., в якій розташовані 17 окремих номерів з сан. вузлами, дві окремих сауни з джакузі і зонами відпочинку. Після виконання архітектурного розділу нашими конструкторами були прораховані фундаменти, стіни та перекриття. Так, згідно отриманих розрахунків, за основу був запропонований стрічковий фундамент із збірних залізобетонних блоків ФБС, стіни з цегли марки М-150, перекриття монолітні, так як планування готелі мають неправильні форми

Паралельно роботу виконували по інженерних мереж і комунікацій. Були виконані прорахунки тепловтрат, потужності опалювального обладнання, характеристики припливно-витяжної системи, а так же матеріал і характеристики утеплення фасадів і покрівельної системи.

Після виконання проектних робіт наша компанія приступила до основного етапу - будівництво.

Будівництво готелі виконувалося у декілька етапів:

- Будівництво фундаментів;

- Будівництво стін і перекриттів;

- Влаштування інженерних мереж;

- Пристрій чорнової і чистової обробки;

- Ландшафтні роботи;

- Будівництво доріжок і паркану.

Так, після прив'язки до учачтку, будівництво готелю було запущено. Першим етапом були виконані землян роботи і підготовка основи під фундамент.

Підготовка підстави під фундамент

Після попередньої фундаментної підготовки приступили до монтажу стрічкового фундаменту і окремо розташованих стовпчастих фундаментів.

Стрічковий фундамент, стовпчастий фундамент

Наступним етапом, будівництва готелю, було влаштування монолітної плити над цокольним поверхом (в якому будуть розташовуватися сауни, басейни і зони відпочинку).

Будівництво стін готелю було виконано на протязі 3-х тижнів, а заливка кожної наступної плити займало близько 2-х тижнів на кожне перекриття.

Заливка плит

В силу того, що покрівля готелі експлуатована, тобто при необхідності на покрівлі можна встановити столики і парасольки, отримавши таким чином додаткову площу для відпочинку, після будівництва останнього перекриття були виконані роботи з влаштування необхідних разуклонов з утепленням і наплавляється єврорубероїдом.

Роботи з інженерним сетах (опалення, електрика, вентиляція, каналізація) виконувалися після скління віконних прорізів.

Віконні отвори були виконані з профілю Rehau і фурнітури Мако.

Оздоблювальні роботи по приміщеннях виконувалися протягом 2-х місяців з дотриманням всіх технологічних процесів.

Так стелі були зашиті гіпсокартоном під фарбування, стіни виконані з штукатурки зі шпаклівкою і обклеєні шпалерами з декоративними вставками. На підлогу була покладена паркетна дошка.

На етапі обробки фасадів готелю «Карман'» були проведені зміни в дизайні фасадів під колірну гамму поруч будується ресторану.

Оздоблення фасадів

Слід зазначити, що будь-яке будівництво готелю необхідно узаконити і ввести в експлуатацію. Даними роботами займалися наші юристи і після того, як на ділянці був проведений газ і поставлена власна трансформаторна нашими юристами була введена в експлуатацію готель «Карман'».

Останнім і завершальним етапом будівництва був пристрій ландшафтних робіт, будівництво паркану і доріжок.

Ландшафтні роботи, будівництво паркану

У поєднанні із зеленим газоном натуральні камені у вигляді неправильних доріжок надали вишуканості готелі «Карман'».

Будівництво таунхаусів

На сьогоднішній день, будівництво таунхаусів в Україні тільки починає розвиток. По даній темі ще досить багато виникає питань:

- Яка економія будівництва таунхаусів?

- З яких матеріалів доцільно будувати таунхауси?

- Чи впливає дані будови на зміну процесу узгодження?

Для пояснення всіх даних і інших питань компанія КСК ТЕХНІКО пропонує трохи зануритися в світ таунхаусів.

Будівництво таунхаусів, на сьогодні дуже популярний в західних країнах. Деякі держави навіть відмовилися від зведення багатоповерхових будівель на їхню користь. Історія появи самого терміна «таунхаус» бере свій початок у Великобританії, де таунхауси (townhouse або «house in town» - будинок у місті) були резиденцією перів і членів аристократичних родин. Під час Другої світової війни більшість цих будівель були перероблені в приватні квартири або офісні приміщення. Що стосується США і Канади, то в цих країнах, на відміну від 2-3-х поверхових англійських аналогів, міські домоволодіння представлені більш високими будівлями. Тут зустрічаються таунхауси в шість і більше поверхів. І зовсім інакше справа йде в Австралії, де таунхауси об'єднані у великі житлові комплекси.

Практично у всіх країнах світу даний вид нерухомості, розрахований, як правило, на середній і економ-клас споживачів, став одним з рішень житлової проблеми. Основні переваги таунхауса, як і будь-якого іншого виду нерухомості «агеографічни» і не залежать від країни, в якій він побудований. В ідеалі, за рахунок менших розмірів покупець за нижчою ціною отримує все, те ж саме, що і власник котеджу (більш якісний стиль життя, власний невелику ділянку, свіже повітря, високий статус власника заміської нерухомості та ін.). Однак цінова перевага таунхаусів для нашої країни - поняття швидше теоретичне. Незважаючи на запевнення девелоперів на початковому етапі, коли цей формат робив перші кроки на ринку України, дані будови були і продовжують залишатися недоступними для більшої частини населення.

В Україні як такого ринку таунхаусів не існує. Будівництво таунхаусів розвивається в рамках котеджних містечок. У той же час, кількість зводяться містечок, де таунхауси займають 100% територій, св зараз дуже мало. При цьому ціни за 1 м? майже не відрізняються. За рахунок різниці в розмірах, таунхаус дешевше як об'єкт покупки, але як і раніше досить дорогий для середнього городянина. Все це призводить до того, що таунхауси у нас не виконують традиційну для себе роль недорогого житла ».

Елітне будівництво

Замовити елітне будівництво

Група компаній КСК ТЕХНІКО здійснює елітне будівництво будинків і котеджів по Києву і області.

На сьогоднішній день попит на елітне будівництво в Києві залишається незадоволеним, незважаючи на деяку активізацію котеджного будівництва в 2007-2008 рр. Головна проблема полягає у відсутності відповідних для елітного житла земельних ділянок.

Елітне будівництво і елітний ремонт виконується нашою компанією відповідає найвищим нормам і вимогам, починаючи від місця розташування об'єкта і закінчуючи архітектурним проектом. Як правило, ці будинки побудовані за індивідуальною авторській розробці з використанням новітніх технологій та високоякісних матеріалів. У проектуванні вже сформувався певний стандарт: стелі вище 3 м, площа кімнат не менше 30-50 м 2, кухні - 15-20 м 2, нежитлових приміщень - половина загальної площі апартаментів.

Компанія КСК ТЕХНІКО готова надати Вам:

- Елітне будівництво з керамічних блоків (див. фото)

- Елітне будівництво з газобетонних блоків (див. фото)

- Елітне будівництво з традиційних матеріалів (див. фото)

- Елітний ремонт квартир і будинків (див. фото)

Жильцов елітних будинків привертає однорідне соціальне оточення, респектабельний вигляд з вікна - чим ширше огляд і живописніше панорама, тим краще. За даними психологічних досліджень, вид з вікна квартири на 50-70% визначає, чи комфортно почувають себе в ній мешканці. Саме видом з вікон пояснюється більш висока вартість пентхаусів і квартир на верхніх поверхах в американських хмарочосах - у їх мешканців зберігається простір огляду. При цьому у них відсутнє відчуття, що вони знаходяться в «кам'яному мішку».

Е літний ое будівництво будинок ів з елітним ремонтом часто мають свою назву - образно кажучи, своє обличчя, - виражає загальну концепцію: «Президент», «Тріумфальна арка», «Роял Холл». Навіть за назвами будинків можна судити про становище в суспільстві їх мешканців. А також про те, чи потрібні їм кредити на купівлю своїх апартаментів. Прикладами елітних новобудов у Києві можуть служити будинки, зведені на вулицях Паторжинського, Кропивницького, Воровського, Лисенко, Панаса Мирного та Щорса.

Елітне будівництво - як у самій столиці, так і в її передмістях - коштує дуже дорого. Згідно з рейтингом англійського аналітичного ріелторського агентства Global Property Guide і Асоціації фахівців з нерухомості, Київ у 2007-2008 роках претендував на 20-е місце у всесвітньому рейтингу вартості нерухомості. За їх даними, 1 м 2 елітного будівництва в центрі Києва коштував, як мінімум, $ 4 152. Однак українські банки не поспішають знижувати ставки по іпотечних кредитах. У тому числі і на елітне житло.

Saturday, March 28, 2015

Пристрій покрівлі з бітумної черепиці

Компанія КСК ТЕХНІКО виконує повний комплекс робіт з монтажу всіх видів покрівлі:

- Монтаж покрівлі з металочерепиці

- Монтаж покрівлі з ондуліна

- Монтаж покрівлі з бітумної черепиці

- Монтаж композитної черепиці

- Монтаж керамічної черепиці

- Монтаж покрівлі з мідної черепиці

На сьогоднішній день, в котеджному будівництві найбільш популярний монтаж покрівлі з металевої та бітумної черепиці. В останні 2-3 роки наші замовники все більше проявляють інтерес до пристрою покрівлі з бітумної і натуральної черепиці (керамічна або цементно-піщана), не дивлячись на те, що дані види покрівлі є більш дорогим і потребує висококваліфікованих фахівців.

Монтаж покрівлі з бітумної черепиціМонтаж покрівлі з бітумної черепиціМонтаж покрівлі з бітумної черепиці

См.наші роботи

Дах будинку - це запорука комфортного і безпечного проживання, тому перед її монтажем необхідно виконати правильно всі розрахунки: розрахунок на снігове і вітрове навантаження, розрахунок на навантаження від власної ваги, тепловтрати та ін. Так само не маловажно правильно підібрати тип покриття, так наприклад, якщо в будинку є мансардний поверх, то доцільніше використовувати бітумну або керамічну черепицю, оскільки металева черепиця буде давати шум при дощі. Всі дані прорахунки і монтажні роботи фахівці компанії КСК ТЕХНІКО готові виконати в найкоротші терміни і на високому рівні.

При необхідності наша компанія готова надати хороші умови на закуповувані матеріали.

Бітумна черепиця - це штучний матеріал, він не вітрильний і не боїться поривів вітру навіть в процесі монтажу.

Що стосується ціни: для бітумної черепиці необхідно суцільна обрешетка, що призводить до подорожчання покрівельного пирога на 30-35 грн на кв. м. На простих кровляз дешевше металочерепиця. На складних виграє бітумна (з урахуванням отходности). У плані запаху - запах має тільки нове покриття, він повністю «йде» через 1-1,5 місяці.

Плюси - легкість монтажу, не сповзає з покрівлі, не пропускає шум,

Наша компанія готова запропонувати різних представники по бітумної черепиці. На Україні є тільки «Акваізол» (економ сегмент). Із зарубіжних російський Техноніколь, польський Айкапал, фінський Катепал, Керабіт Фінляндія.Много гравців, але вони виступають переважно у верхньому ціновому сегменті.

Монтаж покрівлі з металочерепиці

Компаня КСК ТЕХНІКО виконує пристрій всіх видів покрівлі з використанням метеллочерепіца, бітумної черепиці, натуральної, а так само мідної черепиці.

Основу при монтажі покрівлі з металочерепиці становлять тонкі, близько полумілліметра, листи оцинкованої сталі, покриті різними полімерами. Метал має двосторонню антикорозійне і грунтувальне покриття, з внутрішньої сторони захищена лаком, а із зовнішнього - гнучким кольоровим полімером.

Різноманітність колірних рішень - досягає до 30 відтінків. Наші архітектори до монтажу металочерепиці можуть зробити пропозицію з різними колірними рішеннями, а так само металочерепицю різних виробників таких як Rannila (Фінляндія), Corus (Великобританія), Mera System (Швеція), «Арсенал-Центр» і «ТПК-Профіль» (Україна ) та інші. Її вартість варіюється від 85 до 200 грн за 1 кв. м - причому, чим дорожче матеріал, тим кращими характеристиками він володіє. Сьогодні наші замовники можуть придбати продукцію багатьох провідних зарубіжних і вітчизняних виробників.

Монтаж покрівлі з металочерепиціМонтаж покрівлі з металочерепиціМонтаж покрівлі з металочерепиціМонтаж покрівлі з металочерепиці

См.наші роботи

Рекомендуємо перед монтажем покрівлі з металочерепиці уникати найдешевших пропозицій і бригад «з вулиці», а також звертати увагу на виробника сталі, її товщину, матеріал покриття і наявність сертифікатів якості. Одним з кращих вважається пураловим покриття, оскільки воно менше дряпається і не боїться перепадів температури.

Монтаж покрівлі з металочерепиці здійснюється швидко, за лічені дні, а служить довго - від 20 до 50 років. (Це не відноситься до неякісної продукції, яку доводиться міняти вже через 5 років, а то і через сезон!) Невелика вага матеріалу - близько 4-5 кг / кв. м (це легше керамічної черепиці в 10 разів) дозволяє заощадити на вартості несучих конструкцій.

Слід зазначити, що металочерепиця - екологічно чистий матеріал, що володіє високою стійкістю до перепаду температур і агресивного зовнішнього середовища. В той же час, в процесі експлуатації коливання температури призводить до розхитування аркушів (метал поперемінно кілька розширюється і звужується), через що можуть з'явитися протікання в місцях їх кріплення до кроквяної системи. Попередити це легко - потрібно лише підкручувати все саморізи через кожні два-три роки.

Пристрій фундаментів

Пристрій фундаментів при будівництві будинку або котеджу дуже важливий етап. При неякісному пристрої фундаментів може виникнути необхідність у його ремонті і підсиленні, так як в майбутньому може виникнути осідання основи під фундаментом, в результаті чого утворюються косі тріщини або викривлення горизонтальних ліній на фасаді (швів кладки, цоколя, підвіконь і т. П.).

Розглянемо пристрій фундаментів на прикладі будівництва котеджу з цокольним поверхом:

Етап перший по влаштуванню фундаментів:

пристрій котловану і основи під подушку або стрічку (залежно від типу фундаментів). При цьому необхідно утрамбувати грунт котловану. Далі зробити щебеневу підсипку від 100 мм до 200 мм. після чого зробити підставу з розчину під гідроізоляційний шар. При влаштуванні фундаментів важливо правильно розрахувати армування подушки, так щоб будинок в подальшому не дав усадки і в той же час не було перевитрати арматури і бетону.

Етап другий по влаштуванню фундаментів: заливка бетоном подушки і почекати інтервал часу (за нормативами до 40 днів, залежно від кліматичних умов) для того, щоб бетон набрав необхідну міцність.

Етап третій по влаштуванню фундаментів: пристрій стін цокольного поверху із залізобетонних блоків.

Етап четвертий по влаштуванню фундаментів: пристрій бічної гідроізоляції з утепленням. Паралельно виставляючи опалубку і укладаючи арматурний каркас для монолітного пояса, на який будуть змонтовані панелі перекриття.

Пристрій покрівлі котеджу

Пристрій покрівлі котеджу важливий етап у будівництві власного будинку. Даний етап будівництва необхідно виконати в один сезон з будівництвом несучих стін коробки, щоб закрити котедж від попадання вологи всередину коробки з метою збереження характеристик стінового матеріалу.

У котеджному будівництві за формою дахи бувають односхилі, двосхилі, ламані (мансардні), вальмовиє, шатрові і багатощипцеві.

Розглянемо пристрій покрівлі котеджу на прикладі ламаної (мансардного) покрівлі.

Першим етапом пристрою покрівлі котеджу є монтаж підстави всього даху - мауерлата. Як правило мауерлат повинен монтуватися на готовий монолітний пояс через гідроізоляційний матеріал (руберойд).

Другим етапом пристрої покрівлі котеджу є монтаж кроквяної системи сомой покрівлі. Товщина і перетин крокв залежить від матеріалу покрівельного покриття, ухилу покрівлі та її геометрії. Попередньо все дерево повинно бути оброблено спеціальним розчином (антисептиком) для захисту від грибків, цвілі і пожежі.

Третім етапом пристрої покрівлі котеджу є пристрій обрещеткі, а так само укладання Паробар'ер, утеплювача і гідробар'ера. Конструктивне рішення по влаштуванню обрещеткі визначається залежно від використаного покрівельного покриття.

Остаточним етапом пристрої покрівлі котеджу є укладання верхнього шару покрівельного покриття: металочерепиці, бітумної черепиці, ондуліна, натуральної черепиці. Особливу увагу необхідно звертати на добірні елементи та планки примикання, так як саме через них існує найбільша вірогідність попадання вологи всередину.

Пристрій покрівлі

Компанія КСК ТЕХНІКО пропонує нашим замовникам пристрій покрівель з нових, екологічно чистих покрівельних покриттів.

Пристрій покрівлі з очерету.

Тільки на перший погляд здається чимось простим. Камиш висушується спеціальним чином і зв'язується в снопи різної довжини, але однакового діаметра. Сніп укладається на обрешітку, прикручуються оцинкованої дротом, після чого проводиться його підбиття (це необхідно для, щоб було видно тільки зрізи очерету).

Велика перевага пристрій покрівлі з очерету полягає в тому, що при виборі цього матеріалу відпадає необхідність в обладнанні підпокрівельного пирога з утеплювачем, паро- та гідроізоляційними плівками. Камиш прекрасно справляється з усіма цими ізолюючими функціями. Таким чином, підсумкова вартість обладнання покрівлі очеретом знаходиться на рівні бітумної черепиці (з урахуванням як підпокрівельного пирога, так і суцільної підстави, яке в даному випадку буде потрібно). Більше того, для влаштування очеретяної покрівлі з нахилом від 45 гр. не страшні ні дощ, ні сніг, оскільки при товщині від 50 см під час опадів намокає не більше 3-4 см, які згодом висихають природним шляхом.

Пристрій покрівлі з дерев'яної дранки.

Незабаром в Україні в приватному житловому будівництві може знову почати активно використовуватися пристрій покрівлі з дерев'яної дранки (поки такі покрівлі зустрічаються на нових ресторанах та туристичних комплексах). Для цього використовується деревина осики, дуба або ялиці, яка нарізається прямокутниками товщиною 3 мм, які потім набиваються на контробрешетку. Зверху матеріал покривається бітумною ґрунтовкою, відпрацьованим маслом або дьогтем. Термін служби такої покрівлі становить 45 років.

Пристрій зеленої покрівлі.

Мабуть, родзинкою на ринку покрівельних матеріалів варто вважати самий екологічний матеріал - зелену покрівлю. І такі житлові будинки вже можна зустріти в нашій країні. Насипається ряд шарів: дренажний потім геотекстиль (матеріал, який пропускає вологу, але утримує землю), насипається земля і засіваються насінням звичайної газонної трави. Після проростання, коренева система зміцнюється через геотекстиль.

Звертаємо Вашу увагу на те, що термін служби матеріалу, анонсований виробниками та продавцями, безпосередньо пов'язаний з мінімальним ухилом покрівлі. Наприклад, для бітумної черепиці мінімальний ухил становить 16 гр., Для металочерепиці - 22 гр. Дерев'яна дранка і очеретяна покрівля «працюють» від 45 гр. Це не означає, що дані матеріали не можна використовувати на більш пологих дахах, але термін служби при цьому буде пропорційно зменшуватися.

Пристрій покрівлі з міді.

На сьогоднішній день одним з найбільш модних матеріалів вважає мідь. Як і сланцева покрівля, вона є екологічно чистою, причому з бактерицидними властивостями. Мідна черепиця відрізняється довговічністю і прівлекательностью.В числі природних властивостей міді, крім корозійної стійкості та довговічності, заслуговує на увагу її пластичність, яка дозволяє застосовувати її для дахів складної конфігурації з вежами і куполами.

Захищає мідну покрівлю від агресивного природного впливу шар окислів, який утворюється з часом на її поверхні і змінює природний рожевий блиск на малахітову патину. Через кілька місяців після установки мідь стає темно-коричневою, через 1-5 років - чорніє, а потім починає зеленіти. Таким чином, через 25-30 років всі мідні покрівлі стають одного кольору.

Мідна черепиця має невелику вагу (5-7,5 кг / кв. М) і в процесі експлуатації не вимагає особливого догляду, а можливі серйозні механічні пошкодження легко усуваються, оскільки мідь піддається пайку. Мідна покрівля буває різних форм: плоский лист, "хвіст бобра», ромб, форма звичайної металочерепиці. Мінімальний ухил для фальцевой покрівлі становить всього 3 гр. Термін служби такої покрівлі - 400 років. Вартість залежно від якості варіюється від 15 євро / кв. м (набірна, виготовлена в Україні) до 100 євро за «квадрат» для елітних матеріалів виробництва Бельгії, Італії, Франції.

Friday, March 27, 2015

Складання кошторису на будівництво будинку

Невід'ємною частиною будівництва будинку, котеджу, виконання ремонтних робіт є складання кошторису на будівництво. Кошторис є одним з найважливіших і основних документів при підписанні договору. На підставі кошторисів складаються практично всі інші додатки до Договору:

- Графік фінансування;

- Графік виконання робіт;

- Графік поставки матеріалів;

- Складаються акти виконаних робіт;

- Акти дефектів.

Тому варто звернути особливу увагу на даний документ перед його підписанням.

На сьогоднішній день, як правило, використовують кошториси, складені за допомогою спеціальних програмних комплексів:

- Складання кошторису на будівництво будинку в АВК-3, АВК-4, АВК-5;

- Складання кошторису на будівництво будинку за допомогою програми Excel;

Звичайному Забудовнику зовсім не просто розібратися в складених кошторисах на будівництво будинку в АВК, так як вони виглядають досить нагромаджено і містять багато різних позицій і коефіцієнтів см. приклад кошторису в АВК .

Для того щоб замовнику здійснити перевірку даних кошторисів необхідно часто звертатися до фахівців. Особливістю складених кошторисів є виведені нормо - витрати будівельних матеріалів та нарахування заробітної плати за допомогою застосування спеціальних коефіцієнтів і середньомісячної заробітної плати. Як правило, складені кошториси на будівництво будинку використовуються у великомасштабному будівництві, так як повинні враховувати багато факторів. У малоповерховому будівництві будинків і котеджів, а так само виконанні ремонтно-будівельних робіт в основному використовуються комерційні кошторису у форматі excel. Дані кошторису повинні містити рядок найменувань матеріалів і робіт, одиницю виміру, ціну за одиницю виміру, обсяг і загальну суму. Такий спрощений вид подачі дозволяє приватному замовнику досить просто і швидко розібратися з усіма необхідними етапами будівництва див. приклад кошторису в Excel .

Як правило, будівництво будинку або котеджу, розбивається на кілька етапів:

- Пристрій фундаментів;

- Пристрій стін і перекриттів;

- Монтаж покрівельної системи;

- Інженерні мережі (електрика, водопровід, каналізація, опалення);

- Зовнішня і внутрішня обробка.

Обсяги матеріалів і робіт визначаються на підставі проектного рішення або за фактичними обсягами (акти виконаних робіт). Особливу увагу слід приділяти обсягами робіт і матеріалів, так як заплановані обсяги не завжди можуть відповідати фактичним. Для цього необхідно при закінченні робіт завжди складати Акт виконаних робіт, який, в ідеальному випадку, повинен по мінімуму відрізнятися від початкового кошторису.

Чим ретельніше складено кошторис на будівництво будинку, чим точніше продумана технологія виконання робіт, тим меншими будуть відхилення від початкових. Для цього перед підписанням договору можна застосовувати або динамічні кошторису (з можливими відхиленнями), або статичні (без подальшого відхилення). Останні кошторису дають можливість замовнику чітко планувати свій бюджет, але вимагаю детального первісного прорахунку (можуть складатися при наявності повного пакету проектної документації стадії «РП» (робочий проект)).

Крім основних позицій в складених кошторисах на будівництво будинку (роботи та матеріали) можуть стояти такі як непередбачені витрати, загальновиробничі витрати, адміністративні витрати. Дані позиції існують в кошторисах будівельних компаній, так як над об'єктом працює велика кількість співробітників, що призводить до подорожчання договірної ціни, але, в свою чергу, дає якісну, кваліфіковану роботу і гарантії на вироблену роботу. Перед складанням кошторису на будівництво будинку або котеджу необхідно погоджувати виробника будівельних матеріалів, так як це може суттєво вплинути на загальну ціну і технологію, цей фактор необхідно враховувати забудовником при порівнянні кошторисів різних компаній.

Керамічні блоки

За даними операторів, порізованниє керамічні блоки в Україні займають близько 10% місткості ринку огороджувальних будматеріалів з кераміки. У сусідній Польщі цей показник перевищує 60%, на батьківщині ПКБ в Німеччині - 95%. Оператори українського ринку будматеріалів не поділяють цегла і ПКБ на різні ринки, тобто, керамблок утворює лише сегмент, оскільки за своїми показниками міцності (несучої здатності), хімічної стійкості та екологічності пустотний керамічна цегла і ПКБ майже рівні. З чотирьох постачальників на український ринок пустотного керамічного блоку три є виробниками рядного цегли. Ситуаційність споживання у обох матеріалів також співпадає повністю - обидва придатні до застосування, як в індивідуальному, так і багатоповерховому (висотному) житловому будівництві. І обидва ж матеріалу практично не затребувані для будівництва комерційних об'єктів. Винятком тут могли б стати готелі преміум-класу та лікувально-оздоровчі заклади, проте сьогодні в Україні дані сегменти реального попиту на ПКБ не проявляють.

Повертаючись до керамічних блоків, слід зазначити, що нове покоління будівельних матеріалів поєднує в собі нові технології і традиції цегельного будівництва, але ПКБ володіє вищими, ніж рядовий цегла показниками економічної ефективності. У порівнянні зі стандартним порожнистим цеглою, поризованих блок при тих же показниках екологічності має дві основні переваги - поризованного структуру і більший формат, що значно покращує теплотехнічні, ергономічні та економічні властивості даного продукту.

Для забезпечення температурного комфорту всередині будинку цегляні стіни тієї ж товщини, що і блокові, потребують додаткового утеплення (наприклад, мінеральною ватою). Враховуючи утеплення, необхідне для стін із традиційної цегли, ПКБ більш економічний, як по кошторисної вартості, так і експлуатаційних витрат на утримання об'єкта. Зокрема, квадратний метр стіни з блоків довжиною 44 см без утеплювача обходиться на 12% дешевше, ніж у півтора традиційних цегли (38 см) з 80-міліметровим шаром мінвати. При цьому втрати тепла (і витрати на опалення) менше на 15%. Завдяки пористості, пустотілості і меншому витраті розчину на кубометр кладки, стіни з поризованих керамічних блоків майже в два рази легше цегельних, що дозволяє знизити навантаження на грунт і зробити фундамент і більш легким і менш дорогим.

Економічний ефект від застосування більш легкого фундаменту залежить від багатьох факторів (в т.ч. від кількості застосовуваної техніки і технології укладання) і точні розрахунки в порівнянні «Цегла - Блок» тут не проводилися. У той же час достатньо підстав стверджувати, що на матеріалах для фундаменту замовник може заощадити не менше 25%, на земляних роботах - більше 10%. Детально економічна ефективність більш легковісного будівлі розраховується індивідуально, оскільки конструкція фундаменту дуже сильно залежить від геологічних показників грунтів.

Керамічний блок і тепловтрати.

Пустотіла і додатково поризована керамічний блок (ПКБ) є великоформатний огороджує (стіновий) матеріал або ж будівельний камінь. В залежності від формату один блок за розміром еквівалентний 5 - 14 умовною цеглин (250х120х65 мм). Завдяки більш великим розмірам блоків (наприклад, 380х248х238 мм) час зведення стін скорочується в кілька разів у порівнянні зі звичайним цеглою. Боковини блоків фасонні - мають пази і гребені, легко і міцно сочленяются між собою без розчину, а при укладанні в стіну помилки мулярів зводяться до мінімуму.

Сировина для виготовлення ПКБ - звичайна глина, практично та ж, що і для рядового цегли, та й технологія виготовлення включає ті ж три основних процеси: заміс, формування, випалення. У виробництві ПКБ відсутні хімічні (не натуральні) добавки.

У процесі замісу, перед формуванням блоку в глину додають деревну стружку. При випалюванні вироби деревина вигорає, утворюючи в структурі матеріалу безліч пір. Пориста структура і наявність пустот, утворених в процесі формування, забезпечують високі тепло- і звукоізоляційні властивості самому матеріалу та стін з нього.

Види будівельних матеріалів

За останні десятиліття види будівельних матеріалів стають все більш багатогранні. На сьогодні все більше і більше набувають популярності такі технології будівництва як «Термодім» див. фото (незнімна опалубка) і «СІБ - панелі» (так звана «канадська технологія»). Це пояснюється тим, що ціна будівництва з застосуванням даних видів будівельних матеріалів нижче ніж із традиційної цегли, імпортного і навіть вітчизняного газобетону, а так само керамоблока. Якщо в середньому ціна 1 м. Кв. коробки см. приклад коробки (фундамент, стіни, покрівля) із застосуванням цегли складає близько 2300 грн / м.кв., із застосуванням газобетону і керамоблока близько 2500 грн / м.кв., то з термоблока близько 2000 грн / м.кв., а з СІБ - панелей близько грн / м.кв. У таблиці №1 показана порівняльна характеристика цін 1 м.кв. стіни в кожному матеріалі.

Слід зауважити, що види будівельних матеріалів формуються ще на етапі розробки проектної документації і всіх замовників цікавить цінова політика кожного виду будівельних матеріалів.

Так при покупці типового (готового) проекту см. проекти приватними замовниками, відразу виникає потреба про перерахунок проекту із застосуванням більш економічних видів будівельних матеріалів. Але дані перерахунки, як правило, затребувані для котеджів до 250 м.кв., тобто для бюджетного будівництва. Будівництво котеджів понад 250 м.кв. впало практично в 2 - 3 рази, але дешеві матеріали на даних об'єктах, як правило, не використовують, а застосовуються більш дорогі технології будівництва: газабетон виробників Hebel, Yutong, Н + Н , керамоблок виробників Wienerberger.

Будівництво каркасних будинків

Замовити будівництво каркасного будинку

Технологія каркасного будинку

   У нашій країні набирає популярність сучасна технологія будівництва каркасних будинків, по якій вже більше шістдесяти років успішно зводять житлові об'єкти в Західній Європі. До нас вона прийшла під назвою «монтажні (збірні) вдома».

В основі технології будь-якого будівництва каркасного будинку закладена загальна ідея, проте її втілення буває абсолютно різним. Саме тому існує кілька визначень, які тільки на перший погляд можуть здатися різними назвами однієї і тієї ж технології:

- Будівництво за канадською технологією каркасних будинків;

- Будівництво по фінською технологією каркасних будинків;

- Будівництво за шведською технологією   каркасних будинків;

На сьогодні в Європі каркасні будинки, виконані в заводських умовах і готові до будівництва, прийнято називати prefabricated houses, або «монтажні дому». Житло, зведене за такою технологією, називають також «шведським» - у цій скандинавській країні таким чином будують сьогодні 95% приватних будинків.

Незважаючи на те, що технологія Будівництво каркасних их будинок ів - «Канадський будинок» також може мати високу ступінь заводської готовності, ця технологія, як правило, відчутно дешевше - за рахунок використання матеріалів, що володіють більш скромними технічними характеристиками. Зокрема, за інформацією фахівців компанії West-House (зводить монтажні будинки West-House, Чехія), в «чистих» «канадських будинках» дерев'яний каркас виготовляється з дощок, обшивається плитами OSB і заповнюється утеплювачем, в якості якого використовується мінвата або пінополістирол.

Головні плюси такого будинку - невисока собівартість, економічність в експлуатації і легкість всієї конструкції.

Будівництво каркас них будинок ів - результат технології більш високого рівня. Тут при виготовленні панелей, як правило, використовуються ЦСП (цементно-стружкові плити), які в Україні ще не виробляються, а завозяться з Європи чи Росії. В інших компаній панель комплектується армованими OSB-плитами товщиною 18 мм (в Україні максимальна товщина заводської OSB-плити складає 12,5 мм). Панелі перекриттів та стінові панелі при будівництві каркасних будинків виконуються на основі високоякісного клеєного бруса або, наприклад, висушеної до 12% -ої вологості струганої антисептированной дошки товщиною не менше 20 см. Як утеплювач застосовується більш дорогі базальтова вата і целюлоза - абсолютно натуральні матеріали . Товщина ЕВРОСТО стартує від 29 см і може досягати 50 см.

Будівництво із застосуванням легких металоконструкцій і сендвіч

Безкаркасні тришарові сендвіч-панелі знаходять саме широке застосування в сучасному промисловому і цивільному строітельстве.Високіе тепло- і шумоізоляційні характеристики, вогнестійкість, достатня міцність, простота і надійність монтажу на несучі каркаси з будь-якого матеріалу, антикорозійні та гігієнічні властивості покриттів зовнішньої обшивки і їхні естетичні якості дають можливість застосування сендвіч-панелей в зведенні найрізноманітніших споруд.

У поєднанні з профнастилом сендвіч-панелі можуть використовуватися як покрівельний матеріал, зручний в монтажі і експлуатаціі.Прімененіе як утеплювач поліуретану відповідає сучасним вимогам у виготовленні холодильних і морозильних камер будь-якого призначення.
Тришарові панелі з утеплювачем мінеральна вата являють собою шарувату структуру з обшивкою з металевих листів, які міцно пов'язані з внутрішнім шаром - утеплювачем.

Як утеплювач в застосовується мінераловатна плита зі спеціальною орієнтацією волокон, негорюча і не містить скла щільністю 110-115 кг / куб.м., Водопоглинання за об'ємом не більше 1,5%, коефіцієнт теплопровідності 0,044 Вт / м * С, виробництва фірм ROCKWOOL і IZOMAT. Основна перевага даного утеплювача - висока вогнестійкість.
Облицьовуються панелі оцинкованої сталлю з високоякісним полімерним покриттям виробництва Маріупольського металургійного комбінату, "British Steel", Великобританія, "SSAB", Швеція, "Rautaruukki", Фінляндія. В якості полімерного покриття використовується поліестер, пурал, і т.д. Колір покриття вибирається замовником по каталогу кольорів RAL. Товщина стали 0,55-0,7мм. Захисна плівка наноситься з двох сторін для запобігання поверхні панелі від механічних пошкоджень при транспортуванні і монтажі.
1 - Покриття
2 - Грунтовка
3 - Шар пасивації
4 - Шар цинку
5 - Сталевий лист
6 - Фарба зворотного боку
7 - Лист


Для міцного з'єднання сталевих листів з мінераловатної плитою застосовується високоякісний двокомпонентний поліуретановий клей.

Панелі забезпечують високий ступінь вогнестійкості, що значно розширює сферу їх використання в різних областях цивільного будівництва. Панелі з утеплювачем з мінеральної вати застосовуються при будівництві торгово-промислових центрів, торгових підприємств, спортивних споруд, виробничих будівель і споруд будь-якого призначення, заводів і об'єктів харчової промисловості, автозаправних станції, вантажних терміналів і портів, модульних збірно-розбірних будівель, житлових будинків, сільськогосподарських споруд, при утепленні існуючих будівель.

Панелі можуть комплектуватися повним набором добірних елементів - нащельниками, коньковимі елементами, водозливними профілями та ін., Які додадуть Вашому об'єкту оригінальність і архітектурну виразність.
Сертифікаційних МАТЕРІАЛИ

Панелі стельові безкаркасні тришарові з мінералватнимі утеплювачем провадяться відповідно до ТУ 5284-001-34898165-2003.
Технічна інфрмації:
Компанія випускає панелі з замками типу INTA-LOCK (тип 1) і SECRET-FIX (тип 2).



Приклад умовного позначення тришарової панелі типу 1, довжиною 2000 мм, монтажною шириною 1200 мм, товщиною 120 мм: 1ПС2000.1200.120 - ТУ 5284-001-34898165-2003.
Характеристики (властивості):

1.1. Панелі виготовляють наступних товщин: 80, 100, 120, 150, 200, 250 і 300 мм.
1.2. Монтажна ширина панелі: 1200 мм - для типу 1 і 1150 мм - для типу 2.
1.3. Довжина панелей: від 2600 мм до 13000 мм.
Виготовлення панелей довжиною менше 2600 мм допускається тільки за погодженням із замовником.
1.4. Обшивки панелей можуть бути гладкими або профільованими (з глибиною профілю не більше 0,5 мм).



1.5. Граничні відхилення панелей, мм
- По довжині від -10,0 до +10,0
- По ширині від -2,0 до +2,0
- По товщині від -2,0 до +2,0

1.6. Непрямокутних панелей не повинна бути більше 2 мм. Непрямолінійність поздовжніх кромок панелей повинна знаходитися в межах допуску на ширину панелі. Неплощинність панелей не повинна бути більше: по полю - 2,5 мм; по стикових кромок панелей - 1,0 мм. Зміщення кромок металевих листів відносно один одного не повинно бути більше 1,5 мм.

Більш ніж 30-річний зарубіжний досвід показує, що застосування сендвіч-панелей у будівництві нових об'єктів і реконструкції вже існуючих дає помітний економічний ефект у порівнянні з іншими традиційними матеріалами.

Переваги застосування сендвіч-панелей в будівництві
За своїми теплофізичних характеристиках сендвіч-панелі до 10 разів перевершують традиційні будівельні матеріали.
Швидкість зведення споруд з використанням сендвіч-панелей до 80 разів вище, ніж при будівництві, наприклад, з цегли.
Висока вогнестійкість утеплювача з мінеральної вати дозволяє застосовувати панелі в якості зовнішніх огороджувальних конструкцій і протипожежних перегородок.
Завдяки малій масі, сендвіч-панелі практично не передають навантаження на несучі елементи і фундамент, тим самим дозволяючи зменшити до мінімуму металоємність конструкції і знизити матеріальні витрати.
Відповідність санітарним та екологічним нормам, сумісність з технологіями харчової промисловості.

Зручність і низькі, в порівнянні з традиційними матеріалами, витрати на транспортування.

Стійкість до агресивних середовищ.

Ідеальна поверхня панелей не вимагає витрат на додаткову обробку.

Відносно високий рівень звукопоглинання.

Можливість використання вже встановлених панелей при модернізації об'єкта, і легка заміна панелей, пошкоджених в процесі експлуатації.

Tuesday, March 24, 2015

Будівництво стін, перегородок в квартирі

Кожна людина, що задумала ремонт квартири, хоча б раз задається питанням: а чи не зламати мені цю стінку, а чи не перенести мені цю перегородку, а чи не зробити в ній арочний отвір?

Не будемо говорити про те, що такі види робіт вимагають офіційного дозволу на їх проведення.

Цю проблему ми недавно висвітлювали на нашому сайті. Тому, пропонуючи поради по зведенню нових стін, ми сподіваємося, що всі заповітні папери з підписами і печатками у вас в кишені - залишилося тільки приступити до втілення дизайнерських фантазій.

В першу чергу слід зрозуміти, що вам потрібно від ваших стін. Чи буде це просто перегородка, що відокремлює одне приміщення від іншого, або щось більше. Чи потрібна вам тепло- і звукоізоляція чи ні, чи буде у вашій стіні ніша або арочний отвір. А може бути, ви поставите розсувні двері і захочете, щоб вона йшла всередину стіни, і так далі ... Розглянемо найбільш часто зустрічаються варіанти.

Теплі стіни

Теплоізоляція стін актуальна для тих, хто живе в кутових квартирах, коли дві стіни кімнати є фасадними. У цьому випадку утеплюють, як правило, зовнішню стіну. Як утеплювач зазвичай використовують скловату, мінеральну вату або пінополістирол. Потім утеплювач закривають гіпсокартонними листами, закріпленими на каркасі в один або два шари. Мінеральна вата і скловата володіють приблизно однаковими теплопровідні властивості.

Існує упередження проти скло-і мінеральної вати як шкідливих для здоров'я, але це не так. Насправді шкідливо дихати мікрочастинками, які у вигляді пилу присутні в повітрі при монтажі мінеральної і скловати. Тому при роботі з ними необхідно використовувати респіратор. Після того як утеплювач закривається гіпсокартоном, він не представляє ніякої небезпеки, крім того, це абсолютно негорючий матеріал. Найбільш відомими брендами на ринку будівельних ізоляційних матеріалів зі скло і мінеральної вати є Isover, Rockwool, Ursa.

Пінополістирол є більш ефективним утеплювачем, так як має більше низьку теплопровідність. До недоліків пінополістиролу можна віднести більш високу в порівнянні з мінеральною і скловатою ціну, а також те, що він є помірно горючим матеріалом. При утепленні стін пінополістиролом бажано використовувати марки з добавкою антипірену - речовини, зменшує його горючість.

Тихі стіни

Якщо ви хочете тиші і спокою, але веселі сусіди влаштовують кожен день вечірки, або у вас є бажання встановити домашній кінотеатр у вітальні, а в сусідній кімнаті знаходиться дитяча, то вам просто необхідна звукоізоляція стін. В принципі, матеріали та технології, що використовуються при звукоізоляції, досить схожі на теплоізоляційні, але є деякі відмінності. При звукоізоляції стін і перегородок використовують комбінацію з матеріалів різної щільності. Приміром, мінеральну і скловату - як матеріал з низькою щільністю, а в якості облицювальних панелей на каркас кріпиться не гіпсокартонні листи, а гипсоволоконних, що володіють більш високою щільністю. Існують і інші, в тому числі і спеціалізовані звукоізолюючі і звукопоглинаючі матеріали, але їх істотним недоліком є дуже висока ціна.

Не забувайте, що і при тепло-, і при звукоізоляції вам доведеться пожертвувати площею квартири, оскільки товщина стін зросте як мінімум на 6 см. Все сказане про звукоізоляцію справедливо по відношенню до будь-якої з перегородок, про які зараз і піде мова.

Види перегородок

Найпопулярніший матеріал для перегородок - гіпсокартонні і гіпсоволокнисті листи. Вони дуже зручні для створення криволінійних поверхонь, різних ніш, колон, арок і т. Д. Важливим моментом є й те, що вони швидко монтуються й не вимагають оштукатурювання. Усередині таких перегородок зручно розміщувати електричну, телефонний та інтернет-проводку, антенний кабель. Недоліком таких перегородок є неможливість кріпити до одношарової перегородки важкі предмети. Але є кілька варіантів вирішення - використання облицювання в два аркуші з кожного боку, закладка дерев'яного бруса в металеві П-подібні стійки каркаса перегородки, а також кріплення фанери на каркас перед монтажем гіпсокартонних листів.

Перегородка з цегли - сама традиційна. Цегла для перегородок в квартирі краще всього використовувати керамічний, повнотіла або пустотіла. Повнотіла цегла хороший для зведення перегородок, на яких буде навішуватись щось важке (наприклад, розсувні двосекційна дубові двері). У такій стіні також легко облаштовувати ніші, арки і т. П. Недоліком цегельних перегородок є обов'язкове оштукатурювання поверхні перед остаточною обробкою і більш тривалий час зведення в порівнянні з іншими технологіями.

Якщо говорити про перегородках з газосилікатних та пінобетонних блоків, то вони зводяться значно швидше цегельних, але оштукатурювання поверхні також обов'язково.

Стіни з піноблоків гіпсових плит також зводяться дуже швидко, не вимагають оштукатурювання і готові до остаточної обробки. Правда, керамзитні, пінобетонні блоки і пазогребневі плити мають деякі обмеження в плані дизайну, так що найсміливіші фантазії здійснити навряд чи вдасться.

Всі вищевказані види перегородок негорючі і володіють непогані звукоізоляційні властивості.

Робимо стіну гладкою

Важливо мати на увазі, що для пазогребневих плит та гіпсокартону оштукатурювання не потрібно. А ось цегляні, керамзитні і пінобетонні перегородки ми оштукатуривать і шпатлюем. На думку фахівців, краще використовувати гіпсову штукатурку. Вона, звичайно, дорожче, ніж звичайна цементно-піщана суміш, але має безсумнівні переваги: значно зручніше в роботі, швидше сохне, має кращу адгезію і дозволяє домогтися більш рівних поверхонь, що дозволить згодом заощадити на дорогій шпаклівці. Не забудьте, що шпаклівка під фарбування дорожче, ніж під шпалери. Тільки після того, як ви отримаєте рівні і гладкі стіни, можна приступати до їх оформлення обраним оздоблювальним матеріалом.

Кілька корисних порад:

Якщо ви не дуже довіряєте будівельникам і боїтеся, що вони використовують більш дешеві матеріали, ніж обумовлені в кошторисі, то варто в процесі зведення стін кілька разів з'явитися в квартирі. Відрізнити, наприклад, більш дорогу і якісну пазогребневую плиту відомої марки від більш дешевої плити «без імені» дуже складно (про цегла, керамзит і пінобетон і говорити не варто). А от побачити, ніж робітники обштукатурюють і шпатлюют ваші стіни, цілком реально. Різниця в ціні на ці матеріали у різних виробників досить істотна.

При звукоізоляції стін дуже важливо, щоб між каркасом для гипсоволоконних листів і підлогою, стелею і стінами була проклеєний еластична стрічка. Якщо цього не зробити, то ваша стіна буде відмінним резонатором для ударного шуму, що передається через перекриття.

Зовнішній кут стіни або перегородки обов'язково закривається спеціальним штукатурним куточком щоб уникнути пошкоджень.

Будівельні матеріали

При будівництві котеджу або житлового будинку для влаштування стін, на сьогоднішній день, використовуються як правило наступні будівельні матеріали:

- Пінобетонні блоки (вітчизняного виробництва АЕRОК та ін.);

- Газобетонні блоки (імпортного виробництва Hebel (виробництва Білорусь), Solbet (Туреччина), Yutong (виробництва Туреччини, Польщі), H + H (Швнція); см.фото котеджу

- Цегла (вітчизняних та імпортних виробників); см.фото мініготелю

- Керамоблоки (Wienerberger (виробництва Німеччина), Керамогор (виробництва України);

- Термоблоки (вітчизняних прізводітелей); см.фото будинку охорони

- СІБ - панелі;

- Ракушняк.

Для пристрою покрівлі застосовували, як правило будівельні матеріали:

- Ондулін (при бюджетному будівництві); см.фото будинку

- Металочерепицю (RUKKI); см.фото котеджу

- Бітумну черепицю (KATTEPAL, ROBEN). см.фото будинку

- Керамічну черепицю (BRAAS, ROBEN, La Escandella)

У промисловому будівництві несучий каркас монтувався з металоконструкцій з подальшою облицюванням сендвіч - панелей.

Покрівельну систему, як правило, виконували з наплавляемого євроруберойду або з ПВХ і ТПО - мембрани, яку все більше і більше стали застосовувати при будівництві, незважаючи на більш дорогу ціну в порівнянні з єврорубероїдом.

Для пристрою фасадних систем офісних та адміністративних будівель, як правило, застосовують будівельні матеріали імпортного проізвоздства вентильовані фасади, які по довговічності надійніше і практичніше в порівнянні з мокрими фасадами (штукатурка), а за ціною більше приблизно на 30 відсотків.

Будівництво з керамоблоков

Будівництво з керамоблоков є самим екологічним і самим універсальним на сьогоднішній день. Крупноформатна «тепла» кераміка є найбільш популярним в країнах Європи стінових матеріалом з обпаленої глини (кераміки), а в Україні, навіть в умовах неблагополучної економіки попит на порізованниє керамічні блоки продовжує зростати.

Слід зазначити, що будівництво з керамоблоков в Україні займають близько 10% місткості ринку огороджувальних будматеріалів з кераміки. У сусідній Польщі цей показник перевищує 60%, на батьківщині ПКБ в Німеччині - 99%. Оператори українського ринку будматеріалів не поділяють цегла і ПКБ на різні ринки, тобто, будівництво з керамблоков утворює лише сегмент, оскільки за своїми показниками міцності (несучої здатності), хімічної стійкості та екологічності пустотний керамічна цегла і ПКБ майже рівні. На сьогодні, даний матеріал дозволяє здійснити наступні види будівництва:

- Будівництво з керамоблоков житлових будинків;

- Будівництво з керамоблоков котеджів;

- Будівництво з керамоблоков міні готелів;

Всього на українському ринку пропонується 12 форматів керамоблоков, зокрема, для зовнішніх стін такі, як: «245х250х238», «300х250х238», «250х250х238», «440х248х238» і для внутрішніх перегородок - «115х498х238».

Переваги будівництва з керамоблоков:

- Необмежені проектно-архітектурні рішення;

- Економічне будівництво та експлуатація;

- Міцність і легкість конструкції;

- Висока термічна і акустична ізоляція, не вимагає додаткового утеплення;

- Позитивний внутрішній мікроклімат, висока комфортність житла;

- Висока пожежостійкість;

- Екологічність;

- Висока міцність стіновий конструкції (надійність зчеплення елементів стіни);

- Транспортабельність;

- Висока морозостійкість;

- Доступна ціна - баланс між вартостями матеріалу, логістики та роботи муляра;

- Забезпечення висока продуктивність зведення стін.

У порівнянні зі звичайною керамікою, керамоблоки мають меншу щільність і теплопровідність.

За обсягом один блок в 5 - 14 разів перевищує цегла стандартних розмірів, що дозволяє підвищити продуктивність кладки стін в 2 і більше разів.

Наявність пазогребневі системи в керамоблоки дозволяє уникнути застосування розчину кладки, що зменшує кількість містків холоду.

Будівництво стін

Будівництво стін котеджу або будинку як правило складає третю частину бюджету будівництва коробки будинку. Їх конструктивне рішення визначається ще на стадії проектування. На сьогоднішній день існує досить багато технологій по будівництву стін, їх вибирають з урахуванням місцевих кліматичних умов, економії, заданої міцності і довговічності будівлі, внутрішнього комфорту і архітектурної виразності фасадів.

Найбільш популярними технологіями в Україні є:

- Будівництво стін цегли

- Будівництво стін з газобетону

- Будівництво стін з керамоблока

- Будівництво стін за системою «Термодім»

- Будівництво стін ід дерева

Кожна з технологій має свої особливості, свої плюси і мінуси.

Так при будівництві стін з цегельних слід прагнути до полегшеній кладці, застосовуючи ефективний цегла і влаштовуючи порожнечі, використовуючи теплий розчин. Суцільна цегляна кладка стін з повнотілої цегли товщиною більше 38 см вважається недоцільною.

При будівництві стін з газобетону і керамоблоков ми отримуємо оптимально теплі стіни з мінімальними витратами надалі на облицювання внутрішньої обробки. Але на етапі будівництва коробки ціна будівництва буде трохи вище ціни із традиційної цегли.

При будівництві стін з термоблоків, на сьогодні, ми отримуємо найдешевший варіант будівництва, але в деяких випадках дана технологія може бути не доречна.

Cравнительно ВАРТІСТЬ 1 м.кв. СТІНИ.

Строительство стен

Слід зазначити, що для облицювання фасадів може використовуватися лицьова керамічна кирпи, фасадна плитка, декоративна штукатурка або поєднання цих матеріалів.

Технологія ТЕРМОДІМ

Наша компанія здійснює будівництво будинків за технологи і термосом. Дана технологія набуває все більше популярності серед приватних забудовників. В силу своєї простоти і більш дешевої ціни, в порівнянні з іншими технологіями, дана технологія має цілий ряд переваг .


термодом Технологія Термодім - це будинок, стіни якого складені з пінополістирольних блоків, залитих важким бетоном і є, по суті, незнімною опалубкою. Набираючи міцність, бетон утворює монолітний каркас, завдяки якому термодом здатний протистояти багатобальною землетрусів, а капронова сітка і міцна штукатурка не дозволяє нанести шкоди зовнішньому вигляду термодома.

Компанія КСК ТЕХНІКО одна з перших компаній, яка почала виконувати будівництво по технології термодом . Всі фахівці компанії мають великий досвід при будівництві будинків за технологією термобудинок.

Так на сьогоднішній день технологія термобудинок ( див. інструкцію з монтажу ) це:

- Швидкість будівництва (коробка будинку за 2,5 міс.);

- Економія коштів від 30% ( см.сравнітельную таблицю );

- Легкість оздоблювальних робіт;

- Сейсмоустойчивость будови.
термодом

Технологія Термодім. Будівництво фундаментів.

Будь-які будівельні роботи завжди починаються з підготовки поверхні ґрунту та закладення фундаменту. Технологія Термодім в даному випадку не є винятком. Особливістю даної технології є те, що стіна з термоблоків (якщо порівнювати її з цегляною стіною в 2 цегли) має не 50 см товщини, а 25 і має вага не 980 кг, а 360 кг., Відповідно фундамент може бути значно тонше. Для стіни термодома цілком достатньо товщини 30-40 см. Це дає значну економію при влаштуванні фундаментів.

термодом

Технологія Термодім. Пристрій стін.

Основним моментом технології термодом є те, що в перший день по всьому периметру фундаменту встановлюється тільки один ряд блоків незнімної опалубки (термоблоків), тобто 25 см висоти. Потім слід ретельно проміряти відстані (довжину стін, діагоналі, кути) виставленого ряду. За допомогою рівня необхідно переконатися, що всі термоблоки опалубки виставлені рівно, як по вертикалі, так і по горизонталі. Це потрібно для того, що б при подальшому будівництві стіни не вело убік і не було ніяких відхилень від проекту.

Конструкторський прорахунок технології термодом краще довірити досвідченим проектантам, так як дана технологія має свою специфіку і не всі конструктора належним чином ознайомлені з нею.

термодом

Технологія Термодім. Віконні і дверні отвори.

Для правильного пристрою прорізів необхідно закласти по одному арматурному каркасу, а також проармувати верхню частину отвору і пов'язуємо горизонтальну арматуру з вертикальною в'язальним дротом. Армування потрібно для рівномірного розподілу навантажень на стіну будинку. Навантаження ж у кожному окремому випадку різні, тому діаметр арматури повинен призначити конструктор або архітектор.

термодом

Технологія Термодім. Панелі перекриття.

Для будівництва термодома можуть використовуватися як дерев'яні перекриття, так і ж / б плити, але в процесі будівництва існують деякі особливості.


Укладаються дерев'яні балки наступним чином:

    Перш ніж заливати бетон в останній перед панеллю перекриття ряд блоків, необхідно закласти арматурний каркас по всьому периметру будинку межу останнім і передостаннім рядом термоблоків;
    Бетон заливається до верхнього рівня перемичок останнього ряду блоків;
    Після заливки бетону стіна повинна постояти 12 днів, за цей час бетон набирає 75% своєї міцності;
    Потім необхідно вирізати у верхній частині стінки блоку, з внутрішньої сторони стіни будинку, невеликий отвір (розмір залежить від перетину балки), для того, щоб надалі дерев'яні балки лягали на бетон. Отвори слід вирізати в місцях комірок блоку (нема над перемичками), що б балки лягали безпосередньо на бетон;
    Після того як дерев'яні балки були покладені на свої місця, потрібно покласти наступний ряд термоблоків. Для цього вирізаються отвори потрібних розмірів у нижній частині стінки термоблока, з внутрішньої сторони стіни;
    Перед заливанням бетону необхідно зробити гідроізоляцію тієї частини балок, які будуть перебувати в бетоні;
    Знову заливаємо бетон в останній ряд блоків.

Далі будівництво відбувається за звичайною технологією.

Monday, March 23, 2015

Технологія газобетону

Наша компанія здійснює будівництво із застосуванням пористих газобетонних блоків YTONG , Н + Н , Hebel, Solbet, Aerok.

На сьогоднішній день технологія газобетону має великий ряд переваг завдяки яким значно знижується собівартість будівництва і збільшується якість будівництва.

Технологія газобетону. Фундамент / цокольний поверх.

технологія газобетону Технологія газобетону рекомендує виготовлення фундаментів у вигляді монолітного стрічкового фундаменту, або монолітної плити з пристроєм гідроізоляції для цокольного поверху. [див. фото]







технологія газобетону

Технологія газобетону. Кладка першого ряду.

Кладка першого ряду газобетонних блоків починається з найвищого за розмірами кута будівлі. Перший ряд укладається на цементний розчин для компенсації нерівностей фундаменту. З метою запобігання проникнення вологи з підвалу кладка виробляється на гідроізолірующій шар руберойду або якого-небудь іншого аналогічного матеріалу.
У покладених газобетонних блоках нерівності усуваються шліфувальною дошкою з видаленням в подальшому пилу. Вирівнювати нерівності слід після кладки кожного ряду, це зменшить витрату клею і збільшить точність кладки. [див. фото]



технологія газобетону

Технологія газобетону. Монтаж перемичок.
Перемичка підбирається шириною відповідно ширини стінового блоку. Висота перемички збігається з висотою стінового блоку. Обпирання перемички не менше 150мм з кожного боку. Для монтажу перемичок застосовують спеціальний захоплення або м'які стропи.


Технологія газобетону. Монтаж перекриття.
Як перекриттів можна використовувати монолітні перекриття з армуванням, дерев'яні балки, а так само готові панелі перекриття. [див. фото]


технологія газобетону

Технологія газобетону. Монтаж покрівельних конструкцій.
Покрівельні конструкції виготовляються на місці з високоякісної деревини й обробляються протипожежними антисептиками. [див. фото]






технологія газобенона

Технологія газобетону. Підготовка до обробки.
Оздоблювальні роботи внутрішніх стін можна виконувати різними способами: штукатуркою, покриттям декоративними сухими сумішами, шпалерами, забарвленням, натуральним каменем. Облицювальна плитка наклеюється дисперсійним клеєм прямо на блоки. Перед початком будь-яких оздоблювальних робіт рекомендується усунути нерівності утворилися при кладці, це знизить і витрата оздоблювальних матеріалів.

Для зовнішньої обробки рекомендується до використання облицювальна фасадна плитка або декоративна штукатурка.

Технологія каркасного будинку

Технологія каркасного будинку дозволяє уникнути неприємностей, які часто супроводжують споруду нового будинку. Вам не потрібно буде турбуватися, шукати архітекторів і проектувальників, стикувати їх з виробниками, будівельниками. Всі ці функції виконує компанія КСК ТЕХНІКО з великим досвідом будівництва за технологією каркасного будинку.

технологія каркасного будинку Однією важливою перевагою prefabricated houses є прозорість інвестицій.

Середня ціна каркасних будинків становить 700-1000 євро за 1 кв. м. При невеликому метражі (на ринку є пропозиції від 70 кв. м) вони можуть стати альтернативою міській квартирі для молодих сімей.

Ви можете в ибра ть готовий проект або комплектацію із запропонованого розширеного переліку, ви відразу будете знати точну вартість майбутнього будинку. Заводська гарантія становить 30 років, можна також розраховувати на гарантію на монтаж - 3 роки. Будь-який обраний Вами проект ми зможемо адаптувати під Ваш ділянку.

Затишок будинку починається c оптимальної конструкції будинку, яка забезпечує відмінну теплову, звукову, протипожежний захист та економію енергії.

Технологія каркасного будинку - стіни будинку.

Цементно-стружкова плита, яка є головним складовим елементом зовнішніх стін при технології каркасного будинку, відрізняється своєю винятковою несучою здатністю, незаймистість, високою звуковою ізоляцією, акумулятивний тепла і захистом проти землетрусів. Вона також має вологовідштовхувальні властивості.

Гіпсокартонна плита забезпечує постійну вологість у приміщенні. У конструкції стін використовується високоякісний клеєний брус BSH і KWH, який є стабільним і не деформується. Усередині стіни каркасного будинку заповнюються тепловою ізоляцією (кам'яна / мінеральна прокладка). Зовнішня частина стіни утеплена 10 см шаром стиропора або мінеральної ізоляції. Фасад за бажанням може бути виконаний в стандартному виконанні (декоративна штукатурка) або ж викладений деревом або каменем. Всі конструкції такого будинку містять велику кількість дерева, що забезпечує оптимальний комфорт.

Технологія каркасного будинку - перекриття.

Завдяки спеціальній конструкції міжповерхових перекриттів, товщина яких становить 41 (!) См, звукоізоляція в такому будинку набагато вище, ніж в цегляних або дерев'яних будинках.

Технологія каркасного будинку - дах.

Конструкція даху такого будинку статично розрахована на великі вітрові та снігові навантаження, тим самим забезпечується безпека будинку в цілому. Несучі дерев'яні елементи даху виготовлені з якісного сухого сертифікованого дерева. Дах підготовлена до покриття черепицею будь-якого типу (керамічна, цементно-піщана, металева, бітумна). Щоб уникнути випадання конденсату на теплій стороні даху вбудовані парові перешкоди.

Технологія каркасного будинку - енергозберігаючі вікна.

Високоякісні дерев'яні вікна з клеєного бруса монтуються в зовнішню стіну каркасного будинку ще на заводі, вони забезпечують максимальну воздухонепроницаемость, хорошу звукову ізоляцію і мінімальну втрату тепла. У них стандартно використовуються подвійні скла, а в склопакет закачаний ізолюючий інертний газ аргон.

Технологія каркасного будинку - рекуператор.

В низькоенергетичних і пасивних будинках, якими і є монтажні будинки, достатній приплив повітря забезпечується штучним провітрюванням. Оптимальне рішення являють собою системи провітрювання з використанням теплоти відпрацьованого повітря. Це дозволяє забезпечити будинок чистим повітрям, створити в ньому оптимальний мікроклімат і посилити енергетичну ефективність.

Основу такої системи провітрювання представляє рекуператор теплоти. Це повітряна теплова система, де перетинаються виходить і чистий вхідне повітря. При цьому потоки повітря не змішуються, а віддають і приймають теплоту. Вентилятори зрівнюють потік повітря, вбудовані фільтри очищають свіжий і відпрацьоване повітря. Провітрювання з рекуперацією, крім незначних втрат теплоти і постійного потоку свіжого повітря, забезпечує постійну вологість, фільтрує повітря, забезпечує меншу концентрацію вуглекислого газу і менша кількість неприємних запахів.

Технологія каркасного будинку - обігрів підлоги.

Обігрів підлоги є низькотемпературної системою обігріву, при якій підлогу грає роль обігрівача. Носієм теплоти є вода, яка рухається по залитим бетоном трубах. Тепло передається на конструкцію підлоги і тим самим зігріває повітря в приміщенні. Обігрів підлоги має ряд переваг (економія електроенергії, комфорт в приміщенні). Тепло розподіляється рівномірно від підлоги до стелі, обігрівають приладів не видно, при провітрюванні втрати тепла менше, ніж при обігріві батареями, витрати на обігрів знижуються на 6-12%. Повітря в житлових приміщеннях менш сухий, вміст пилу знижується через більш повільного руху повітря. Цей спосіб обігріву більш комфортний для людей і навколишнього середовища.

Технологія каркасного будинку - накопичувачі сонячної енергії.

Енергія сонця може безпосередньо використовуватися в накопичувачах сонячної енергії, в так званих сонячних колекторів, які зігрівають воду в накопичувачі. З урахуванням цього можна зігрівати санітарну воду і воду для обігріву. Використання накопичувачів сонячної енергії може забезпечувати до 60% річної енергії для обігріву та санітарної води.

См. Виконані роботи

Замовити будівництво каркасного будинку

На сьогоднішній день компанія КСК ТЕХНІКО виконує повний комплекс робіт по технології каркасного будинку (за системою «канадський будинок») і готова запропонувати великий вибір готових проектів монтажних будинків. Слід зазначити, що при замовленні будівельних робіт нашою компанією Ви отримуєте проект будинку в подарунок.

Технологія керамоблоков

Технологія керамоблоков - це нове покоління будівельних матеріалів, яке поєднує в собі технології кінця ХХ століття, високу екологічність та тисячолітні традиції цегляного будівництва. Завдяки настільки значному поєднанню великоформатний поризований керамічний блок став в Європі найбільш популярним будматеріалом з кераміки.

Україна з технологією керамоблоков познайомила компанія Wіenerberger (Австрія), яка представила свою продукцію під маркою Porotherm в 2005 році.

Компанія КСК ТЕХНІКО одна з перших компаній на Україні, яка почала застосовувати технологію керамоблоков в малоповерховому будівництві.

См. Етапи будівництва за технологією керамоблоков

Технологія керамоблоков

Технологія керамоблоков є і самої екологічної та універсальною технологією. Несучі стіни доцільно будувати з поризованного блоку, зовнішнє облицювання - з клінкерної цегли, дах - з натуральної черепиці, а майданчика у дворі вимостити керамічної бруківкою. Саме такий будинок забезпечить мешканцеві максимальний комфорт ». Порівняння керамічних матеріалів з таким натуральним матеріалом, як дерево буде некоректним. Екологічність дерева незаперечна, проте за показниками пожежної безпеки, біологічної стійкості і довговічності деревина не конкурує ні з натуральним, ні з штучним каменем.

Формат керамічних блоків Технологія керамоблоков 380х248х238 мм (варіант: 380х250х238) став основним в технології керамоблоков, оскільки забезпечує і зручність монтажу, і оптимальний для місцевого клімату рівень теплозахисту при кладці товщиною 380 мм (що відповідає півтора цеглин). Пориста структура і, як мінімум, 50% -а пустотность забезпечують блоку питома вага майже в два рази менший, ніж у цегли зі схожим показником пустотности (41 - 50%). Пазо-гребневий профіль боковин ПКБ дозволяє обходитися без фіксуючого розчину в торцях блоку, тобто, вертикальні шви розчинів в стіні з ПКБ відсутні. Завдяки пористості, пустотілості і меншому витраті розчину на кубометр кладки, готові стіни з поризованих керамічних блоків майже в два рази легше цегельних, що дозволяє знизити навантаження на грунт і споруджувати фундамент більш легким і менш дорогим.

Технологія керамоблоков обійшла традиційний цегла не тільки по теплоізоляційним характеристикам і 2-кратної продуктивністю кладки, а й за економічними показниками. Самі блоки поки що дорожче цегли, зокрема, ПКБ формату 380х250х238 в перерахунку на умовний цегла коштує 1290 - 1980 за 1000 штук. Еквівалентну за обсягом кількість рядового (250х120х65) коштує 900 - 1100 грн. за ту ж тисячу штук. З урахуванням же витрат на розчин і на утеплення, необхідне для стін із традиційної цегли, будувати з ПБК менш затратно. Наприклад, квадратний метр стіни з блоків довжиною 440 мм обходиться на 12% дешевше, ніж з традиційної цегли товщиною 380 мм з 80-міліметровим шаром мінвати. При цьому втрати тепла через блокову стіну на 15% менше, ніж через цегляну.

Технологія керамоблоков Пазо-гребневий профіль технології керамоблоков дозволяє сочленяющаяся блоки між собою без застосування розчину, тобто в кладці відсутні додаткові мостки холоду (вертикальні шви) що також підвищує економічність готової стіни. За розрахунками, фахівців, для досягнення рівня теплозахисту рівного 380-міліметрової стіні з ПБК стіну в півтора звичайних (рядних) цегли доведеться додатково утеплювати (наприклад, мінватою) або готуватися до підвищених витрат на опалення. Більш детальний економічний розрахунок, проведений фахівцями компанії Wienerberger в останню декаду березня 2010 року, показує: питома вартість цегляної стіни в півтора цегли і 100-міліметровим шаром мінеральної вати становить 535 гривень за квадратний метр (опір теплопередачі у такої стіни складає 2,85 ват на кв. м Кельвін). Слід зазначити, вартість істотно підвищують комплектуючі, необхідні для фіксації утеплювача (кріплення, арматурна сітка, клей) плюс плата за монтаж. Стіна з 380-міліметрового ПКБ на цементно-піщаному розчині коштує 430 гривень за квадратний метр з показником опору 2,44 Вт / кв. м К; на «теплому розчині» - 469 грн. / кв. м і 2,86 Вт / кв. м К.


Наявність пазо-гребневой конструкції в торцях (особливість технології керамічних блоків) вигідно виділяє пустотілі керамічні блоки з ряду інших керамічних будматеріалів, івертікальние шви розчинів в стінах і Перестенко з ПКБ, як правило, відсутні. Але в технології термоблоків слід зазначити, що:

1. Розчин обов'язково наносять на бічну поверхню укладається в кутку блоку, яка контактує з фронтальною поверхнею блоку, покладеного перпендикулярно.

2. Розчин обов'язково кладуть між контактуючими поверхнями прирізаних блоків або між прирізати і цілим блоком.

Товщина розчинного шару стіновий кладки жорстко не регламентована, оскільки залежить від реологічних показників конкретного складу розчину, проте для пустотних блоків така має не виходити за показники 8 - 15 міліметрів. Оптимальна товщина - 12 мм.

Контроль вертикальності споруджується стіни проводять, як зазвичай, по кутах, але обов'язково після укладання кожного ряду керамічних блоків.

Щоб уникнути перекосів при зчленуванні бічних пазо-гребеневих поверхонь гребені блоків необхідно вводити зверху в пази вже укладених на розчин блоків.

Вертикальні стики (шви) стають непроникними для повітря тільки після нанесення штукатурного шару. При відсутності штукатурки або застосуванні іншого облицювання (наприклад, лицьової цегли) вертикальні шви герметизують шпаклівкою для зовнішніх робіт.

ТАБЛИЦЯ. ТИПОВОЙ РОЗРАХУНОК ПОТРЕБИ кладочні ДЛЯ ЗОВНІШНІХ СТІН ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ

ТИП І ЖИТЛОВА ПЛОЩА ОБ'ЄКТА: Котедж (заміський будинок) , 300 кв. метрів

ПОВЕРХОВІСТЬ: 2 поверхи + підвал (цокольний поверх) + горище

Товщина стін: 38 см

КІЛЬКІСТЬ БЛОКІВ формату 380х248х238 мм: розрахункове 2798 штук, реальне 2820 штук (47 повних палет) загальною масою 47 940 кг. Для доставки даної маси стінових блоків до об'єкта оптимальну кількість транспорту - 4 автомобілі вантажопідйомністю 12 тонн і місткістю борта 12 палетт.

КІЛЬКІСТЬ РОЗЧИНУ готового 4372 літрів (4,37 куб. М), для чого необхідно 3050 кг сухої суміші кладки (наприклад, «теплою» BAUMIT Thermomortel або звичайною цементно-піщаної) або 122 стандартних мішка масою 25 кг. Фракційність інертного наповнювача в кладочном розчині повинна бути не більше 3 мм.

Кількість води залежить від складу сухої суміші, але в будь-якому випадку повинно забезпечити готовому розчину рухливість 7 - 8 см.
Женские бюстгальтеры размер стиль чашки Женские ботинки женская обувь высота каблука Женская обувь на каблуках Женские блейзеры и костюмы мода стиль ландшафтний дизайн дерева рослини сад харчування, дієти салат сік сніданок маркетинг ідея товар споживач сільське господарство вирощування тварини корми Краса і здоров'я волосся обличчя шкіра маркетинг клієнт компанії послуги реклама дієти рецепт салат харчування Краса і здоров'я волосся обличчя харчування створення сайту просування управління хостинг створення сайтів інтернет компанії створення сайтів інтернет сайт пам'ятки замок музей палац дачне господарство гриби насіння плоди Будівництво будинків котеджів проекти Охорона безпека ворота двері велотехника велосипед колеса покришки рами Ремонт та облаштування дизайн приміщення Інтернет-маркетинг бізнес сайт любовь к Парижу, отдых в Париже садова техніка газонокосарки мотоблок обладнання персонал резюме робота резюме робота роботодавець Любовь и семья працевлаштування досвід співбесіди Блог о женщинах и мужчинах Меблі та інтер'єр бізнес гроші фінанси автомобіль авто запчастини машини farming-sim.ru familymedcenter.kz family-doctor.by fayar.com.ua www.fcavto.ru fencing.zp.ua fbt.kz femalestyle.ru fb2bookfree.ru fiatforum.lv